Forum MoHCenter.pl >>

Ogólnie - Kupno :D

pTR - 2011-01-24, 18:34
Temat postu: Kupno :D
Na początek siemano wszystkim, jako że to mój pierwszy post i temat tutaj.

A więc ( nie zaczynamy zdania od "A więc" - nauczycielka języka polskiego xd ) zastanawiam się nad kupnem nowego Medala i mam kilka ważnych pytań do tych co już trochę z nim spędzili. Chodzi mi głównie o multi.

1. Sprzęcior.

Bad Company 2 wraz z dodatkiem Vietnam mam i gram na 30 - 60 fps ( Vietnam jakoś szybciej mi chodzi ). Jak poszedłby mi Medal na C2D E7200 2.53ghz GF 8800GT 3giga ramu? Słyszałem, że w Medalu jest okrojony silnik Frostbite i takie tam.

Nie odsyłajcie mnie na jakieś CanYouRunIt albo inne badziewia. Może ktoś z Was próbował gry na podobnym sprzęcie ?

2. Luduu

Ile ogólnie na chwilę obecną gra ludzi w MoHa ? Bo czytałem trochę na necie, że ludzie płaczą że biedna gra itd, ale ja dopóki nie zobaczę to nie uwierzę. ( do tego podoba mi się BC2 i CoDy tj. 1,2,4,5 i 6, a Medal of Honor jest połączeniem tych 2 tytułów ). Fajnie by było, jakby ktoś z Was odpalił grę i powiedział mi czy jest trochę serwów do pogrania :D .

3. Nudzi mnie już trochę granie w BC2 na 30 fpsach, bo to żadna przyjemność w sumie. A Call of Duty umiera z coraz to nowszą grą...

Z góry dzięki ;)

Rain - 2011-01-24, 23:06

Odnośnie ludzi:
Z serwerami publicznymi problemu nie ma, jest sporo pod każdy rodzaj rozgrywki. Acz o godzinie 4 czy 5 w nocy spoglądając na przeglądarkę pozostaje około 200-300osób online...

Acz tak jak piszę, z publikami nie ma problemów.

pTR - 2011-01-25, 00:01

Tzn w sumie o 5 rano rzadko zdarzało mi się pogrywać, ale dzięki za informację. :)
KondzikS - 2011-01-25, 09:57

1. Jaki masz system?
2. Na publicach jak najbardziej nie ma problemu (2500-3000 osób wieczorami) natomiast gorzej jest ze sceną klanową.

kewin - 2011-01-25, 13:16

Tak jak moim przedmówcy mówili na serwerach publicznych nie ma problemu gra gdzieś 2000-3000 osób.Wieczorem tak około 4-5 gra mniej graczy ale i tak jest z kim pograć.
retsab - 2011-01-25, 14:32

ja przyłączam sie do założyciela tematu. I również zastanawiam się nad kupnem medala może wie ktoś czy jest mpożliwość pogrania za darmo na jakimś demku czy coś takiego? To była by najlepsza opcja sprawdzenia grywalności gry. Bo bad company 2 już sie znudziło a cod4 po graniu w bfa już nie jest taki fajny ;d

znalazłem w jedynym sklepie podejrzanie tanio co myślicie ? http://www.3kropki.pl/p/3...of_honor_pl.php i tutaj wersja tier ale beta hmm? http://www.ultima.pl/meda...ertelnik/i8268/

a i jeszcze jendo jak kupie sobie zwykłą wersje moge jakoś zrobić update do wersji tier za niewielką cene?

Rain - 2011-01-25, 15:57

retsab napisał/a:
ja przyłączam sie do założyciela tematu. I również zastanawiam się nad kupnem medala może wie ktoś czy jest mpożliwość pogrania za darmo na jakimś demku czy coś takiego?

Wersja beta, ale nie wiem czy serwery są jeszcze dostępne. Ewentualnie zassać pirata i na singlu sprawdzić.
Cytat:
znalazłem w jedynym sklepie podejrzanie tanio co myślicie ? http://www.3kropki.pl/p/3...of_honor_pl.php

To jest zwykły MoH nie Tier 1.
Cytat:
i tutaj wersja tier ale beta hmm? http://www.ultima.pl/meda...ertelnik/i8268/

Na ultimie zawsze cuda tworzyli w opisach gier, ale tak to jest jak w sklepie nie mają pojęcia co sprzedają.
To jest wersja Tier1 z nieśmiertelnikiem której już nie kupisz nigdzie. Dostępna była TYLKO w preorderze.

Cytat:
a i jeszcze jendo jak kupie sobie zwykłą wersje moge jakoś zrobić update do wersji tier za niewielką cene?

Nie. Nie ma updateów tego typu.
Są wypuszczone trzy wersje gry z czego dwie tylko z możliwością zakupu w preorderze.
Jeżeli dobrze poszukasz to możesz jeszcze na allegro złapać jakieś "mini sklepy" które sprzedają Tier1, ewentualnie zakupić sam cd-key z wersji Tier1

pTR - 2011-01-25, 16:21

KondzikS napisał/a:
1. Jaki masz system?

Windows XP. Na Viście/W7 gry działają o wiele wolniej niż na starym dobrym XP'ku

KondzikS - 2011-01-25, 18:27

pTR, na XP wyciągniesz pewnie powyżej 50 FPS, spokojnie da się grać.
retsab, nie ma możliwości sprawdzenia, serwery BETY już nie działają.
Cena za grę podejrzana nie jest, na Allegro jeszcze taniej: [CLICK]

pTR - 2011-01-25, 19:04

KondzikS napisał/a:
pTR, na XP wyciągniesz pewnie powyżej 50 FPS, spokojnie da się grać.

Na jakich mniej więcej ustawieniach ? I dzięki za odpowiedź ;)

KondzikS - 2011-01-25, 19:16

Myślę, że na średnich.
pTR - 2011-01-25, 20:00

Ogólnie to tutaj - http://www.youtube.com/watch?v=O8eQ0G04IXk jest filmik, gdzie ktoś gra na E3200 Dual Core 2.4ghz i 9600GT na maksymalnych z 60 fpsami. Myślę, że mi powinno pójść nawet lepiej jak Frostbite'owi chodzi o procesor :D
Rain - 2011-01-25, 20:24

KondzikS napisał/a:

Dolicz cenę przesyłki która jest podana a wyjdzie taka sama cena jak w sklepie online.

KondzikS - 2011-01-25, 22:22

Rain napisał/a:
KondzikS napisał/a:

Dolicz cenę przesyłki która jest podana a wyjdzie taka sama cena jak w sklepie online.

To w sklepie online nie płaci się za przesyłkę? :shock:

pTR - 2011-01-26, 09:19

Aha, jeszcze jedno. M60 i MP7 są tylko i wyłącznie w wersji limitowanej czy da się je zdobyć wraz z postępem w grze ?
KondzikS - 2011-01-26, 11:14

pTR napisał/a:
Aha, jeszcze jedno. M60 i MP7 są tylko i wyłącznie w wersji limitowanej czy da się je zdobyć wraz z postępem w grze ?

Tylko w limitowanej.

lucas - 2011-01-26, 21:37

Także przyłączam się do twórcy tematu ^^ mam pytania przede wszystkim do osób grających w bf najlepiej w bc2. Czy mapy są tak samo duże ? Czy jest w teamie podział na squady ? czy jest squad lider? czy można wybrać miejsce odrodzenia i czy to może być ktos ze squadu czy jest jak w codzie losowy spawn który lami? czy są pojazdy? jak tak to jakie? czy można rozsyłać ammo, apteczki, reanimować i naprawiać pojazdy w zależności od klasy? czy bronie są podzielone na nacje ? czy gra jest tak samo przesadzona jak mw2 (chodzi głównie mi o dodatki do broni i wyposażenie) czy ustatkowany jak w bc2?

zachwycił mnie battlefield gram od niedawna w niego co prawda ale jest super. moh ta sama firma, lecz podobno w tej serii jest nastawienie na singiel - w bf odwrotnie. mam nadzieję jednak że multi jest w miarę podobny (głównie zależy mi na dużych mapach, team playu i pojazdach).

Rain - 2011-01-27, 16:45

lucas napisał/a:
Czy mapy są tak samo duże ?

Tak
Cytat:
Czy jest w teamie podział na squady ? czy jest squad lider? czy można wybrać miejsce odrodzenia i czy to może być ktos ze squadu

Nie
Cytat:
czy jest jak w codzie losowy spawn który lami?

Spawny są przypisane do poszczególnych osob (w Combat Mission), w innych trybach są przypisane d miejsc na mapach.
Cytat:
czy są pojazdy? jak tak to jakie?

Tak, Bradley.
Cytat:
czy można rozsyłać ammo, apteczki, reanimować i naprawiać pojazdy w zależności od klasy?

Nie
Cytat:
czy bronie są podzielone na nacje ?

Tak
Cytat:
czy gra jest tak samo przesadzona jak mw2 (chodzi głównie mi o dodatki do broni i wyposażenie) czy ustatkowany jak w bc2?

Custom jest dobry, 3 dodatki na broń.
Cytat:
zachwycił mnie battlefield gram od niedawna w niego co prawda ale jest super. moh ta sama firma, lecz podobno w tej serii jest nastawienie na singiel

Ktoś Ci głupot nagadał, jak można nastawić grę MP na singiel 3godzinny?

lucas - 2011-01-27, 17:00

nie wiem jak jest w 2010 ale podobno w allied assault pacific assault i airborne single były długie, realistyczne i dobrze sklejone i kumpel mi mówił ze to były najlepsze single o IIWŚ w które grał kiedykolwiek a multi w wymienionych częściach były "na odwal" i mało osób w nie grało.

bradley... mało trochę. jako nagroda za killstreak jak w codzie czy stoi na spawnie?

TheDamianX11 - 2011-01-27, 18:46

http://www.gram.pl/sk6_9Q..._1_Edition.html
Jaki ze mnie łep że nie kupiłem tam MoH'a :/

Rain - 2011-01-27, 22:38

lucas napisał/a:
jako nagroda za killstreak jak w codzie czy stoi na spawnie?

Nie rozumiem...można po Polsku?

lucas - 2011-01-27, 22:53

jako nagroda za ileś tam zabić pod rząd czy stoi na rozstawieniu (1. spawnie) i każdy może do niego wsiąść? chodzi mi o m2 bradley
Rain - 2011-01-28, 00:10

Bradley jest od początku dostępny, acz tylko na dwóch mapach w trybie Combat Mission.
Gdy zostanie zniszczony, "odradza sie" na respie.

Nick - 2011-01-28, 09:58

lucas napisał/a:
nie wiem jak jest w 2010 ale podobno w allied assault pacific assault i airborne single były długie, realistyczne i dobrze sklejone i kumpel mi mówił ze to były najlepsze single o IIWŚ w które grał kiedykolwiek a multi w wymienionych częściach były "na odwal" i mało osób w nie grało.

Akurat Allied Assault wraz z dodatkami był jednym z najlepszych gier FPS multiplayer - więcej, mimo dziewięciu lat ludzie wciąż w nią grają.

Co do FPS-ów, to ja na C2D E5200 (podkręcony do 3.0) i GF9600GT wyciągałem na becie 50-70 FPS, w dodatku na Win7.

lucas - 2011-01-30, 22:30

po przeczytaniu recenzji na portalu i opinii na forum chyba kupię tą grę :) po lekturze opisów game modów jedyny który mnie zainteresował i w który będę wyłącznie grał to misja bojowa. macie jakieś porady dla kogoś kto pierwszy raz odpali grę z tej serii i który chce grać ten tryb? może mi ktoś powiedzieć co daje dlc hot zone? słyszałem coś o tym lecz nigdzie nie mogę znaleźć co daje :p
TheDamianX11 - 2011-01-31, 13:53

Ja gram często w na Misje bojowe ,więc możesz podać mi nick i cię zaprosze do znajomych :P . A hot zone to dodatkowe mapy i chyba dodatkowy tryb jak się nie myle.
kewin - 2011-01-31, 14:16

@TheDamianX11
Ja też często gram w misje bojowe mój nick to KewinPol.

retsab - 2011-01-31, 22:15

ja właśnie zamówiłem sobie medala wersje tier 1 za 79zł więc niedługo będe mógł z wami pograć, pozostało tylko jeszcze podłączyć odpowiedniego neta
lucas - 2011-01-31, 22:24

u mnie krucho ostatnio z kasą ale jak się uzbiera to na pewno kupię i coś zagramy razem :)
TheDamianX11 - 2011-02-01, 10:49

Heh.. mam takiego złoma że jak włączam MoH'a to przy logu EA się zawiesza :evil:
retsab - 2011-02-03, 16:50

Paczka doszła no i jest problem wpisuje cd keya i pokazuje mi się komunikat że jest niepoprawny :/ o co kaman?? Próbowałem wpisać go kilka razy i nic nawet gdyby go ktoś już używał to powinno puścić instalacje chyba co?

EDIT: ;D
problem rozwiązany wpisywałem Ż tak jak było na kluczu a w suporcie wynalazłem że to przeważnie jest jednak Z no i faktycznie tak było ;d teraz muszę poczekać na podłączenie normalnego neta i moge grać ;)