Forum MoHCenter.pl >>

Turniej 2on2 TDM - Turniej cd.

ChemicalRider - 2008-05-17, 16:26
Temat postu: Turniej cd.
Tak wiec, chciałem wszystkich uspokoić - nie zapomnieliśmy o turnieju. Trochę rozmawialiśmy z przedstawicielem EA Polska, oficjalne informacje przekaże wszystkim w poniedziałek - wtedy wszystko sie wyjaśni. Jednak najprawdopodobniej do turnieju Airborne nie dojdzie, najwyżej mecz pokazowy na antenie HSTV + nagrody pocieszenia. To nie będzie wszystko.. myślę ze w poniedziałek resztę ujawnię. :>
JacekPL - 2008-05-17, 17:03

Dobre i to.
rlistek - 2008-05-17, 17:11

Hmm.. ostatnimi czasy pojawiło się sporo nowych graczy z Polski. Gdyby ktoś zechciał ich o tym poinformować to myślę, że brakujące 3 drużyny by się luzem znalazły. ...oczywiście jeśli chodzi tylko o brak chętnych.
A HSTV to świetny pomysł :D (z tym, że jednak może być problem, bo przecież w Airborne nie ma trybu spectator :P ) - bynajmniej ja chętnie na pokaz zagram :D

rlistek - 2008-06-06, 14:53

To co, nawet pokazówy nie będzie?
mohmissions - 2008-08-15, 17:35

ChemicalRider, to co będzie ten turniej czy nie? Bo jak co to mówcie kupie se orgynał i możemy grać!!!
rlistek - 2008-08-16, 12:23

Raczej nie ma już na co liczyć. MoHA umiera, EA zakończyło support tej gry.
Był sponsor i organizator to nie było chętnych graczy.
Teraz jak graczy jest pod dostatkiem to nie ma organizatora i sponsora :D .

Fajny by był jakiś turniej ogólnoświatowy (w MoH:A a nie w jakąś ruską pseudonoskillnorungame) nawet bez nagród, ale też się nie zapowiada by ktoś był chętny na organizacje :P .
Hiszpański klan CMH coś mówił, że planują jakaś taką impreze, ale oni to "planują" od kilku miesięcy i nie wygląda na to by im się udało to skończyć zanim ostatni gracz opuści scene :D .