Forum MoHCenter.pl >>

Medal of Honor i Medal of Honor Underground - Co z dzialem "Inne Gry MoH" ?!?

KjUb - 2009-03-23, 21:32
Temat postu: Co z dzialem "Inne Gry MoH" ?!?
wiem, ze MOH i MOH U to gry stare i raczej nikt o nich pamieta, nikt nimi sie nie interesuje lub w nie gra, ale milo bylo by wejsc w dzial tych gier na stronie glownej i poczytac jakie to poczatki miala seria Medal of Honor :) wiem ze sa arty i kody, ale moze jakies opisy misji, screeny, recenzja itp. - czyli to co w innych dzialach :D
btw wzial mnie sentyment do tych tytulow, poniewaz na dniach mam zamiar, po raz kolejny przejsc obie czesci, wiec moglbym dostarczyc opisow i screenow (ps2, moze emulator)...

ChemicalRider - 2009-03-23, 22:00

Screeny? Trudno znaleźć takie z MoH czy MoH U z PSX :P

Ogólnie mam zamiar w przyszły weekend poprawić wszystkie artykuły ‘’Informacje’’ z wszystkich gier MoH, niektóre ‘’Zapowiedzi’’ będą zamienione właśnie w Informacje o danej grze.

Trudno cokolwiek napisać o tych tytułach nie grając w nie, jest mało informacji o nich nawet na gamespot.com Najlepiej jeśli do redakcji by dołączyła osoba która grała w te gry i może coś ciekawego napisać o tych tytułach.

Poza tym.. pracuje nad tekstami do angielskiej wersji MoHCenter ^^ więc staram się na tym skupić.

Wydało się !!!!1111111 : O

P.S. Jeśli oczywiście masz oryginalne zakupione MoH lub MoH U na PSX możesz legalnie grać przez emulator na PC w te gry :> Jeśli tak nie jest…. Zaraz otrzymasz warna xD

KjUb - 2009-03-23, 22:26

moja oryginalna plyta z MOH pare lat temu doslownie wybuchla w cd-romie :/ plyta obrocila sie w pyl, a cd-rom tez diabli wzieli :/ wiec szczerze to mam kopie zapasowa MOH'a ale MOH U mam oryginala, hehe a kto mowil o emulatorze, grac bede na ps2, bo mi laser padl w psx :( najwyzej porownam screeny z ps2 z tymi z emu i zobaczymy co dalej...
hmm a bez dolaczania do redakcji cos mozna wskorac ? :> a jesli chodzi o opisy gry lub misji, mozna opierac sie np. na gamefaqs.com, jednak wole wlasne doswiadczenie ;)

Trynia - 2009-03-24, 16:00

Też mam sentyment do pierwszych części medala. Bardzo fajnie powspominać sobie te dawne czasy... Chcesz zobaczyć pierwsze screeny z MOHa ? Oto mój filmik który przedstwia części MOH od początku do Airborna. Jest tam sporo błędów za które przepraszam ! Ale co tam, ważne są screeny ;]

pzdr

KjUb - 2009-03-24, 16:11

wlasnie pare dni temu trafilem na ten filmik, calkiem fajny ale (zawsze musi byc jakies ale) muza nie pasuje :/ mogla by byc oryginalna z kazdej czesci lub jakis motyw przewodni, no i ze screenami troche bledow ale i tak jest spoko :)
btw jak chce zobaczyc screeny to odpalam MOH lub MOH U na konsoli, tam mam cala mase screenow i nawet filmiki :> :P

cyp - 2009-04-10, 11:07

Zamieścisz emulator KjUb? Chętnie pogram na PC w MoHU i MoHRS
KjUb - 2009-04-10, 13:00

Chętnie ale później. Teraz za dużo rzeczy na głowie, porzadki, świeta itd. Może bym coś wrzucił do tych konsolowych działów MOH'a, np. emulatory itp...ale do tego jeszcze daleka droga, najpierw muszę co nieco wysłać Chemic'owi, a też nie mam czasu skończyć wszystkiego. :(
cyp - 2009-04-10, 18:10

Szkoda. Ale czekam z niecierpliwością :D
piotr432 - 2010-02-25, 13:01

można grać na PC w nie ???
Jimmy - 2010-05-21, 18:13

Jeśli renowacja działu "Inne gry MoH" ma się rozpocząć, to będę bardzo chętny do pomocy, wydaje mi się bowiem że brak jakiegokolwiek szacunku w stronę tamtych części jest hańbą dla serwisu. :P
Mike_Powell - 2010-05-21, 21:22

Tutaj nikt nie gra w Medala na Pc, a konsole to już w ogóle :P A żeby odpalić przez emulator grę z Playa trzeba mieć bardzooo dobry komputer
Crawler - 2010-05-21, 21:41

No, masz rację. Nigdy nie graliśmy, nie gramy i nie będzie gramy w Medala, czy to na konsole, a tym bardziej na PC.
Bibson - 2010-05-21, 22:37

Mike_Powell napisał/a:
Tutaj nikt nie gra w Medala na Pc, a konsole to już w ogóle :P A żeby odpalić przez emulator grę z Playa trzeba mieć bardzooo dobry komputer

Co tam że mam MoH:AA od kilku lat i ciągle się bawię z tą grą tworząc różne pierdoły. A co do gier z PSXa wystarczy emulator i zwykły średniak na chwilę obecną no ale ja nie wiem dokładnie bo nikt inny nie gra a komputer to też żałość....

Jimmy - 2010-05-22, 09:36

Nie rozumiem,niby tacy spece od MoH'a a nawet w niego nie grają...

I przede wszystkim powtórzę:

Cytat:
Jeśli renowacja działu "Inne gry MoH" ma się rozpocząć, to będę bardzo chętny do pomocy, wydaje mi się bowiem że brak jakiegokolwiek szacunku w stronę tamtych części jest hańbą dla serwisu.

Crawler - 2010-05-22, 09:45

Nie sądzę, aby to była hańba.
Jimmy - 2010-05-22, 09:46

A ja sądzę :) i każdy szanujący się gracz MoH tak powinien sądzić.

No wiesz... a czy gdyby nie było żadnej wzmianki o najnowszym MoHu?To już pewnie byłaby hańba co?

Crawler - 2010-05-22, 09:57

Nie wiem, nic mi do tego.
Jimmy - 2010-05-22, 10:37

Więc się nie wypowiadaj ;) Bez obrazy.
Crawler - 2010-05-22, 10:42

Jestem bardzo ciekaw, ile osób gra dzisiaj w MoHy inne niż te na PC. Albo w ogóle ile osób z tego forum grało w inne MoHy niż na PC.
rlistek - 2010-05-22, 10:54

Olanie konsol to akurat bardziej powód do dumy niż hańba ;>.
Nick - 2010-05-22, 11:18

rlistek napisał/a:

agree

Wiesz Jimmy, grałem raz w MoH Frontline. Całkiem fajna gierka, gdyby nie to, że w niemca celowałem pół godziny padem.

Jimmy - 2010-05-22, 11:38

Ja gram we wszystkie części...na konsole i na komputer.I nie faworyzuję żadnych.A podpisem chciałem sprawdzić poziom inteligencji...w tym przypadku Twój,Nick ;)

No w każdym razie,jeśli chodzi o hardkorową grę to konsola usuwają się w cień.Ale to właśnie na psx MoH rozpoczął swoją karierę i mogę z dumą stwierdzić że na półce leży. ;)

Przecież wiadomo że na padzie nie wycelujesz tak jak myszką,ale ja nie mówię o tym.Mówię o fabule i zgodności gry z faktami...no nie tylko.

Cytat:

Hańba to olanie pierwszych części gry,a nie olanie konsol.

Nie no,i pomyśleć że serwis jest wspierany przez EA.Bez obrazy ale po prostu żenada ;)

Nick - 2010-05-22, 11:45

Cytat:

Nie no,i pomyśleć że serwis jest wspierany przez EA

Myślisz, że EA zależy na pamięci o starych częściach MoH?

i... zaraz zaraz:

Cytat:

A podpisem chciałem sprawdzić poziom inteligencji...w tym przypadku Twój,Nick ;)

gdzieś pisałem o twoim podpisie?

Jimmy - 2010-05-22, 11:54

Nick napisał/a:

Czy ja gdzieś wspominałem że EA zależy na pamięci o starych częściach? :)

Nick - 2010-05-22, 14:21

Jimmy napisał/a:
Hańba to olanie pierwszych części gry,a nie olanie konsol.

Nie no,i pomyśleć że serwis jest wspierany przez EA.Bez obrazy ale po prostu żenada ;)

:|

Mike_Powell - 2010-05-22, 14:45

Ja jednak gram w Medala AA. Podoba mi się fabuła. Lubię postrzelać się na Only Rifle. Chociaż ostatnio z coraz większymi przerwami. Wychodzą nowe ciekawe gry, po co grać bez przerwy w takiego Medala.
Nick - 2010-05-22, 15:15

Mike_Powell napisał/a:
Tutaj nikt nie gra w Medala na Pc

Mike_Powell napisał/a:
Ja jednak gram w Medala AA

kobieta zmienną jest

ChemicalRider - 2010-05-22, 17:24

Nick napisał/a:

Ładnie dałeś się złapać :)

News z wczoraj
http://www.medalofhonor.c...oh-past-present

A jednak jeszcze pamiętają o starym MoHu..

A tak w ogóle to się uspokójcie trochę!

@Jimmy - połowa z tych ludzi co tutaj się wypowiada to żadni fani MoH.. grali z 5 lat temu w MoHAA online a teraz z czasem nie mają co robić ;)

Tak czy siak, Europen Assault na konsoli jest na prawdę pierwsza klasa, fajna nawalanka, dużo akcji i "się dzieje", Rising Sun za to ma coś w sobie, bardzo specyficzny klimat, trochę skradania, przebierania się, załatwiania gości po cichu :)

Mike_Powell - 2010-05-22, 17:43

Mówiąc że nikt nie gra w Medala z tego forum, miałem na myśli Was, nie mnie ;P
Nick - 2010-05-22, 18:55

Mike_Powell napisał/a:
Mówiąc że nikt nie gra w Medala z tego forum, miałem na myśli Was, nie mnie ;P

poza tym, że co miesiąc publikuję nowy skin do MoHAA na MoHFiles to nie, nie gram w ogóle.

@chemik: zrobili filmik o tym, że MoH jest fajny, bo już dużo ich wyszło. czyżby 10th Anniversary słabo się sprzedał?

ChemicalRider - 2010-05-22, 22:11

Nick, proszę - nie próbuj nic udowadniać. 10th Anniversary była seria limitowaną, wszystkie sztuki za tak niską cenę się na pewno sprzedały, nawet ani jednego egzemplarzu nie ma na allegro.
Nick - 2010-05-22, 22:48

ChemicalRider napisał/a:
Nick, proszę - nie próbuj nic udowadniać

nie mam zamiaru.

Jimmy - 2010-05-23, 09:57

ChemicalRider napisał/a:
Nick napisał/a:

Ładnie dałeś się złapać

News z wczoraj
http://www.medalofhonor.c...oh-past-present

A jednak jeszcze pamiętają o starym MoHu..

A tak w ogóle to się uspokójcie trochę!

@Jimmy - połowa z tych ludzi co tutaj się wypowiada to żadni fani MoH.. grali z 5 lat temu w MoHAA online a teraz z czasem nie mają co robić

Tak czy siak, Europen Assault na konsoli jest na prawdę pierwsza klasa, fajna nawalanka, dużo akcji i "się dzieje", Rising Sun za to ma coś w sobie, bardzo specyficzny klimat, trochę skradania, przebierania się, załatwiania gości po cichu

No, wreszcie odezwał sie ktoś kto ma pojęcie na ten temat. :lol:
Nick,po co ten cytat, przecież wcale nie udowadnia jak mówiłem że ea zależy na starych częściach...a gdybym tak nawet mówił...no cóż ,sam widzisz.Więc nie odzywaj sie jeśli nei masz na temat pojęcia.

Nick - 2010-05-23, 10:02

dobra, ja odpadam. :|
Jimmy - 2010-05-24, 22:01

ChemicalRider,więc jeśli zamierzasz coś robić w działach to jestem chętny do pomocy...posiadam prawie wszystkie części i myślę że jestem wystarczająco obeznany,tak na pc jak i na Ps, żeby pomóc...marnie, ale pomóc. ;) Ach, i masz kontakt do tego gościa?Zresztą w tej sprawie to Ci już na PW napisałem.