Poprzedni temat «» Następny temat
Ogólnie o becie.
Autor Wiadomość
piotr432 
starszy szeregowy

Wysłany: 2010-07-06, 20:24   

Wspaniała ale troche podjeżdza do BC2 co za bardzo mi sie nie podoba

Nick 
pułkownik

Wysłany: 2010-07-06, 20:29   

Z BC2 ma wspólną chyba tylko grafikę i pojazdy... nie wiem jak z mapami, ale na Kabul toczą się walki w iście CoD-owym stylu.

mewa12345
szeregowy

Wysłany: 2010-07-07, 17:59   

Czekam na cd key, a ciekaw bardzo jestem trybu TDM ( jest takowy ?), czy można go porównać do AA. W 1 Mapy typu Remagen, DV były esencją tego trybu gry, ciekaw jestem czy chodź raz posłuchali graczy i zrobili im nowszą 1.

Nick 
pułkownik

Wysłany: 2010-07-07, 18:32   

mewa12345, ta gra to bardziej połączenie BC2 i CoD-a... Z MoHAA nie ma nic wspólnego.

mewa12345
szeregowy

Wysłany: 2010-07-08, 12:37   

No zagrałem i faktycznie taki mix, na tragedie się nie zapowiada, ale to i tak wg. mnie po raz kolejny głupota twórców gier, dlaczego nie potrafią zrobić odświeżonej jedynki porządnie, bo o airborne nie można powiedzieć nic dobrego poza tym że miała być ulepszeniem "jedynki", a to co nam po raz kolejny serwują to kolejny cod, albo kolejny bf, w zależności z czym komu bardziej się skojarzy, jednym słowem następna "kopia".

wingate
szeregowy

Wysłany: 2010-07-22, 09:45   

Beta to kicha. Nie moglem się doczekać na betę, potem keya więc pożyczyłem konto z bf2 od kolegi. Po pierwszym uruchomieniu duże rozczarowanie, gra jak sprzed 10 lat no i ten recoil tzn jego brak. Na 100% nie kupię Mohaa szkoda kasy na taką kiche.

reksio1 
starszy szeregowy

Wysłany: 2010-08-27, 11:11   

Panowie jak można to troszkę więcej szczeguiłów tz.czy jest tam rozgrywka OBJ czyli jakieś zadanie DM itd... Jeżeli porównujecie ją COD2 to dla mnie nie porozumienie bo tam była totalna rąbanka nie w stylu moha. :( :( :( No i dlaczego skończyli tematykę II wojny tłumaczenie że było wydane wszystko co można było wydać to bzdura totalna mam pytanie gdzie dzieje Polski w historii moha ???????? nic takiego sobie nie przypominam ech........ żal i wielka szkoda bo do tej pory miałem wszystkie wydania medala a z tego co widzę najnowszego produktu raczej nie kupię .A najgorsze jest to że nie ma nic innego nowego w tematyce II wojny św dopiero ma wyść coś pod koniec roku co prawda będą to walki w wietnamie ale lepsze to jak COD2 POSdrawiam

eversmann 
szeregowy

Wysłany: 2010-10-13, 20:33   

Nienajgorsza, chociaż niektóre błędy irytują. Grafika ładna, fajne score-chainy (pocisk Cruise - bezcenne), trochę mało broni i niezbyt udana próba dodania dynamiki poprzez mniejsze mapy niż w BC2 - jednak nie jest źle, ale świetnie też nie.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi