Poprzedni temat «» Następny temat
Wątpliwości*
Autor Wiadomość
Hergrothem 
szeregowy

Wysłany: 2011-04-12, 14:11   Wątpliwości*

Witam Was serdecznie.

Mam wątpliwości co kupna edycji Tier 1. Mój problem polega na tym, że chciała bym kupić edycję Tier 1 (już po jej premierze), w sklepie Gram.pl lub Empiku. U nich w sklepie jest okładka edycji Tier 1 i opis poniżej. Z tego co widziałam inni też mają ten problem. Odwiedzałam inne sklepy sieciowe i użytkownicy pisali, ze zamówili edycję Tier 1, przychodziła standardowa. Teraz pytanie, czy jak zamówię w tych poniżej sklepach tzw. edycję "Tier 1", to przyślą mi standardową ? Chciała bym bardzo mieć te dodatki. :(

Myślę, że w Empiku jest większa szansa na to, że będę miała Tier 1. Proszę o odpowiedz tylko te osoby, które się orientują*.

http://www.gram.pl/sklep/pc/medal-of-honor-2

http://www.empik.com/meda...34,multimedia-p

Karolina

ChemicalRider 
ganerał armii

Wysłany: 2011-04-12, 14:35   

Być może niektóre sklepy posiadają edycji Tier 1 ale bardzo w to wątpię. Najlepiej wysłać zapytanie w tej sprawie do kilku sklepów.

Na pewno grę wraz z wszystkimi dodatkami z innych edycji można kupić w EA Store jednak jest to cyfrowa wersja (nie ma płyta, dostaje się tylko klucz).

http://eastore.ea.com/sto...al_of_honor_PL/

Kupując w EA Store dostaje się klucz na grę podstawową + wszystkie możliwe bronie/mapy które były sprzedawane w oddzielnych edycjach lub jako dodatek. Jednak tak jak wcześniej pisałem - jest to wersja cyfrowa, wirtualna, nie dostajemy płyty i opakowania tylko klucz.

Hergrothem 
szeregowy

Wysłany: 2011-04-12, 14:42   

Tak, myślałam o tym żeby zamówić na EA Store, ale wolałabym wersję pudełkową. Wysłałam dzisiaj pytanie w Empiku odnośnie Tier 1, ale myślę, że nie mam na o co liczyć... Pewnie odpisze osoba, która się nie orientuje i powie, że Tier 1 jest dostępna... Dziękuje za odpowiedz. :)

ChemicalRider 
ganerał armii

Wysłany: 2011-04-12, 14:50   

Jest jeszcze allegro. Na pewno tam można znaleźć edycje Tier 1 oryginalnie zapakowaną i sprzedawaną przez jakiś mniejszy sklepik internetowy.

Rain 
starszy plutonowy

Wysłany: 2011-04-13, 16:47   

W Empiku jest tylko i wyłącznie edycja TIER1
Od samego początku sprzedawali tą edycje i nadal to robią(Tak przynajmniej jest w Łodzi)

Odpowiedz do tematu