Poprzedni temat «» Następny temat
Proszę o CD-key do Battlefielda 3
Autor Wiadomość
KrzychooPL
szeregowy

Wysłany: 2011-09-23, 20:19   Proszę o CD-key do Battlefielda 3

Cześć,

Jestem graczem serii Battlefield i przyszedłem do was z prośbą aby ktoś z Was wysłał mi CD-Key'a do Bety Battlefielda który otrzymaliście z grą MOH 2010.CD-Key upoważnia do wcześniejszego dostęp do bety (2 dni wcześniej niż inni). Wiem, że to nie duża różnica ale jeżeli ktoś z Was i tak nie użyje tego kodu będę wdzięczny za pomoc w dostarczeniu mi go.

PS.Jeżeli ktoś szarpnie się na taki dobry uczynek proszę przesłać to na priva :)

Pozdrawiam,
KrzychooPL

Rain 
starszy plutonowy

Wysłany: 2011-09-24, 11:51   Re: Proszę o CD-key do Battlefielda 3

KrzychooPL napisał/a:
Cześć,

Jestem graczem serii Battlefield i przyszedłem do was z prośbą aby ktoś z Was wysłał mi CD-Key'a do Bety Battlefielda który otrzymaliście z grą MOH 2010.CD-Key upoważnia do wcześniejszego dostęp do bety (2 dni wcześniej niż inni). Wiem, że to nie duża różnica ale jeżeli ktoś z Was i tak nie użyje tego kodu będę wdzięczny za pomoc w dostarczeniu mi go.

PS.Jeżeli ktoś szarpnie się na taki dobry uczynek proszę przesłać to na priva :)

Pozdrawiam,
KrzychooPL

LooooL chłopie, poczytaj forum może wpierw?

Nie ma, nie były a dopiero będą podawane klucze do bety.
I szczerze wątpię aby ktoś Ci udostępnił, z prostego powodu - ma wymagać konta origin z przypisaną grą MoH.

Czyli jeżeli ktoś odda Ci keya do BF3 to musi Ci oddać całe konto z MoH.

KrzychooPL
szeregowy

Wysłany: 2011-09-24, 12:03   

Wątpie. Na jednym portalu spolecznosci Battlefilda rozdawali klucze dla graczy (ktore mozna uzyc bez posiadania MOH2010)

Hasphat 
kapral

Wysłany: 2011-09-24, 17:42   

To tam poszukaj! ;)

Rain 
starszy plutonowy

Wysłany: 2011-09-25, 11:04   

KrzychooPL napisał/a:
Wątpie. Na jednym portalu spolecznosci Battlefilda rozdawali klucze dla graczy (ktore mozna uzyc bez posiadania MOH2010)

Nie rozdawali i nie rozdają bo takowych nie ma.

I tłumaczę Ci chłopie że klucz=konto origin.

ChemicalRider 
ganerał armii

Wysłany: 2011-09-25, 15:23   

Posiadacze MoH na PC dostaną klucz do wcześniejsze bety drogą mailową.

Posiadacze MoH na Xbox 360 dostaną klucz do wcześniejsze bety drogą mailową.

Posiadacze MoH na PlayStation 3 dostaną automatyczny dostęp do wcześniejszej bety.

Tak więc, są klucze do wcześniejszej bety. To, że ja wcześniej pisałeś co innego nie znaczy że na 100% tak będzie :P mój błąd.. byłem pewien, że headstart będzie polegał na takich systemach jak we wcześniejszych grach EA.

Poza tym, dodanie klucza MoH raczej nie jest wymagane do "działania" wcześniejszej bety ponieważ taki dostęp będą mieli także wszyscy Ci, którzy zamówili preorder BF3.

Rain 
starszy plutonowy

Wysłany: 2011-09-26, 11:31   

A temat tyczy się wersji beta zamkniętej a nie open.
Dwa, nikt nie pisał o wymaganym kluczu od MoH, a o koncie do którego przypisany BĘDZIE key dla wersji zamkniętej.

Wszędzie piszą że NIE MA kluczy jeszcze a Wy uparcie że są. Widział je ktoś? Ma? Dice, EA ogłosiło rozsyłanie oficjalnie? Pokazali key?? Rozesłali?? NIE.
Więc NIKT ICH NIE MA :) To chyba logiczne?
Czy może to że EA, Dice ma dla siebie równa się temu że są publiczne??

Bo wychodzi na to że wszyscy się mylą(nawet Dice) a Wy tutaj macie rację, bazując na info zamieszczonym prawie rok temu na ulotkach dołączonych do MoH ?

W momęcie kiedy Dice uzna za stosowne to poinformuje o keyach - a póki co tych kluczy dla graczy nie ma.

A to z bloga bf3:
Cytat:
Wersja dla komputerów PC pojawi się automatycznie w aplikacji Origin.

ChemicalRider 
ganerał armii

Wysłany: 2011-09-26, 11:44   

Bazuję na informacji z oficjalnej strony MoH która została opublikowana 3 dni temu a nie z ulotek dołączonych do gry...

KrzychooPL
szeregowy

Wysłany: 2011-09-27, 13:12   

I weź tu gadaj z mądrym. Chłopie gdzie ty żyjesz. Najpierw piszesz ze mam sobie poczytac co i jak a w zasadzie ty Ty sam wiesz najmniej. O jakich ulotkach ty piszesz? Wiadomo juz od ponad grubego miesiaca ze MOH'owcy dostana klucze do wczesniejszej bety BF3(z oficjalnych zrodel EA). Sam sobie poczytaj jak jestes taki wszechwiedzacy -.-

To jak. Użyczy ktoś keya :> ?

ChemicalRider 
ganerał armii

Wysłany: 2011-09-27, 21:33   

Ponoć beta jest mniej grywalna niż pierwsza beta MoH -_- Ciekawe jak to z tym BF3 będzie... w końcu ludzie mogą się do tej gry tak samo lub nawet gorzej zrazić niż do MoH, DICE nie uczy się na błędach?

Hasphat 
kapral

Wysłany: 2011-09-30, 21:38   

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Takich jajec to nawet w MoH'u nie było :lol: Chyba daruję sobie w tym roku kupowanie FPS-ów :|

ChemicalRider 
ganerał armii

Wysłany: 2011-10-01, 12:07   

Na szczęście beta na Xboxie jest bardziej dopracowana i da się grać ^^ Gra posiada kilka fajnych nowych bajerów (np. oślepianie celownikiem laserowym). Nie jestem pewien czy np. leżenie nie zaliczyć jako negatywu, gra bardzo sprzyja kampieniu, w dodatku ta mapka z metrem jest po prostu dziwna i raczej jest to zły dobór mapy do bety wg. mnie. Ja już w FPSach czuje się wypalony więc na pewno sobie daruje BF3. Poza tym, czuje że ta gra będzie miało coś w rodzaju przerostem formy nad treścią.

Dziwi mnie jedna rzecz... ODRZUT W BRONIACH :] nawet na konsolach co jest dla mnie ogromnym zaskoczeniem.

Hasphat 
kapral

Wysłany: 2011-10-01, 14:22   

Dokładnie, odrzut w broniach wygląda ładniutko. Dla większej skuteczności zacząłem nawet rushować z karabinem samopowtarzalnym u snajpera ^^

Odpowiedz do tematu