Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z multiplayer
Autor Wiadomość
rewolwerowiec
szeregowy

Wysłany: 2012-07-14, 14:29   Problem z multiplayer

Na początke chce powiedzieć że jestem nowy więc wszystkie nie zrozumiałości traktujcie proszę ze zrozumieniem, dziękuję :P . Otóż mój problem z multi w Airbornie jest następujący:
2 lata temu kupiłem sobie airborna od kolegi brata, nowy egzemplarz jeszcze w folii i nie używany(w tym przypadku nie grany), wszystko fajnie wpisałem cd-key zainstalowałem przeszedłem grę i naszła mnie ochota na multiplayer, wszystko ładnie konto zrobiłem i grałem. Kiedy mi sie znudził ten MoH odinstalowałem go i położyłem na półkę. Z biegiem czasu zapomniałem o nim(wiem wiem,wstyd sie przyznać że zapomniałem o tak fajnej grze :shock: ) Po tych dwóch latach zainstalowałem go, musiałem go 3 razy przeinstalowywać w ciągu jednego dnia bo przeceniłem swój komputer i dałem najwyższe ustawienia graficzne, i teraz po 3 czy nawet 4 instalacji gram na średnich, jestem w operacji Husky,ale nagle naszła mnie ochota na multiplayer, no to tworze nowe konto(stare konto nie wiem jak sie nazywało i nie wiem jakie było do niego hasło),daje utwórz a tu mi nagle wyskakuje że cd-key jest niepoprawny albo że był już użyty i mam dać nowy :( Jak daje ok wywala mnie od razu do głównego menu :!: powiedzcie mi proszę co mam z tym zrobić... Nie wiem skąd wziąć nowy cd-key :/ Pomocy

Odpowiedz do tematu