Poprzedni temat «» Następny temat
MOH allied assault przestało działać
Autor Wiadomość
corrba 
szeregowy

Wysłany: 2012-09-14, 09:20   MOH allied assault przestało działać

Jestem nowy więc witam wszystkich. Szukałem rozwiązania mojego problemu już jakiś czas bez powodzenia, w końcu zdecydowałem się tutaj poprosić o pomoc. Tylko proszę nie odsyłajcie mnie, że już gdzieś to było itp. a jeśli było to podajcie link, już mam dosyć szukania i czytania miliona postów. Problem wygląda tak
Mam MOH 10 Anniversary (od razu mówię, że oryginalny). Po zainstalowaniu MOH Allied Assault działa przez jakiś czas normalnie. Po jakimś czasie mnie wywala i uruchamia się w safe mode. Jeszcze jakiś czas działa a potem po wyłączeniu nie chce więcej odpalić. To znaczy pokazuje się pierwszy ekran startowy, płyta wiruje jak przy uruchamianiu a potem już nie ma nic. Ponowna instalacja MOH nie pomaga. Ciekawe jest, że jak doinstalowałem Spearhead, to ten dodatek działał tak samo przez jakiś czas, a podstawowy Allied Assault ani drgnie. Pomaga jedynie reinstalacja systemu, ale koniec końców podziała trochę tak jak wcześniej a potem już nie chce się odpalić.
Mam dość leciwego lapka, oto specyfikacja
Win XP
ram: 2GB
CPU: Intel Core 2 Duo 1,8 Mghz
Grafika intela zintegrowana

Będę bardzo wdzięczny za pomoc
pozdrawiam

Nick 
pułkownik

Wysłany: 2012-09-14, 15:19   

Może grafika się przegrzewa. Może to być też problem z pamięcią RAM. Ściągnij program http://www.programosy.pl/program,memtest.html i uruchom test.

corrba 
szeregowy

Wysłany: 2012-09-14, 17:31   

sprawdziłem ram rzeczonym programem - błędów 0. Grafika jest zintegrowana, nie zauważyłem żeby komp bardziej się grzał niż przy innych grach z, których mnie nie wywala (rome total war, quake arena, NFS Undeground, Diablo II, Max Payne II) MOH nie ma jakichś wielkich wymagań.

Odpowiedz do tematu