Poprzedni temat «» Następny temat
Zacina, konieczny restart Windowsa
Autor Wiadomość
komar
szeregowy

Wysłany: 2012-12-01, 19:57   Zacina, konieczny restart Windowsa

Ostatnio kupiłem paczkę 10th anniversary, najpierw pograłem online i nie było żadnych problemów, jakoś tak naszło mnie na kampanie. Wszystko dobrze szło dopóki w pierwszej misji gdzie trzeba zabrać ładunki wybuchowe z piwnicy, gdy już je wezmę i wyjdę na dziedziniec gra zetnie się i muszę zrobić restart Windowsa bo nic nie można zrobić.

Sposoby na poradzenie sobie z problemem:
- naprawa gry z opcji na płytce ( to samo w tym samym miejscu)
- reinstalacja gry (to samo w tym samym miejscu)
- instalacja na innych komputerach ( win XP i na takim jak mój - win7 x64) wszystko chodzi jak "ta lala"
- dezinstalacja dodatków (w które grałem około godziny każdy i nic nie ścieło, tylko te MOHAA jakoś focha)
- skopiowanie save'ów na dalszym etapie - wczytałem krok dalej co pozwoliło mi na dokończenie Afryki i rozpoczęcie zimowej mapy, na zimowej mapie wszedłem do budynku z planami Kriegsmarine, po czym wyszedłem i przy drewnianych skrzyniach to samo, błąd powtarza się w bardzo podobnych miejscach(zaraz obok ściny, która była za pierwszym razem).
- próbowałem też z ustawieniami grafiki w grze, ale nic nie pomogło.

Mój sprzęt:
- win7 Home Premium x64
- intel core I3 2,54 2-rdzenie 4-takty
- nVidia Geforce 420M 1GB
- RAM 6GB

Jeżeli ktoś miał taki problem i sobie z nim poradził, albo jeśli macie jakieś pomysły, to proszę o pomoc. Z góry wielkie dzięki.

Odpowiedz do tematu