Poprzedni temat «» Następny temat
Spis problemów i rozwiązań.
Autor Wiadomość
ChemicalRider 
ganerał armii

Wysłany: 2010-10-19, 14:10   Spis problemów i rozwiązań.

Kampania / Singleplayer

Nie mogę przejść jakiejś części misji w kampanii (nie można zniszczyć obiektu, brak przejścia itp.). Co należy zrobić?

Cytat:
1. Kampania jest zbudowana z wielu skryptów, być może jeden z nich się zaciął. Spróbuj zrestartować misje (zagrać od początku).

Cytat:
2. Jeśli pierwszy podpunkt nie pomógł to najprawdopodobniej gra gryzie się z antywirusem. Przed uruchomieniem gry należy wyłączyć antywirusa (najlepiej przez Menadżer zadań Windows -> Procesy i wyłączyć procesy które mają coś wspólnego z antywirusem) lub dodać całą aplikacje Medal of Honor do wyjątków

np. dla AVG będzie to: Tools > Advanced Settings > Resident Shield > Directory Excludes > Wybrać folder gdzie jest zainstalowany Medal of Honor i następnie zaakceptować wybór.

Podczas włączania pierwszej misji gra się zawiesza/zacina pojawia się czarny ekran.

Cytat:
Najczęstszym rozwiązaniem tego problemu jest wyłączenie antywirusa/firewalla lub dodanie całego katalogu gry do wyjątku.

Gra wieloosobowa / Multiplayer

W grze nie widzę pingów w wyszukiwarce serwerów i/lub nie mogę wyszukać żadnych serwerów

Cytat:
Uruchom grę jako administrator. LPM -> Uruchom jako administrator.

Wyszedł nowy patch/łatka do gry jednak gdy uruchamiam grę nic mi się nie instaluje tylko pojawia komunikat, że moja gra nie jest kompatybilna. Jak ściągnąć patch?

Cytat:
Jeśli twój system operacyjny to Windows 7 pamiętam aby uruchamiać grę jako administrator. Jeśli to nie pomoże należy uruchomić aktualizator z C:\Program Files (x86)\Electronic Arts\Medal of Honor\MP\mohmpupdater.exe

Zaraz po uruchomieniu gra zaraz się zamyka/zawiesza jak to naprawić?

Cytat:
Wyłącz wszelkie zbędne programy jakie chodzą w tle. Najczęstszą przyczyną jest Xfire - wyłącz go a gra powinna się uruchamiać.

Posiadam kartę graficzna Nvidia GeForce serii 400 i gra się zawiesza/zacina.

Cytat:
Problem leży po stronie DirectX. Należy wejść do katalogu C:\Users\Nazwa Twojego Konta\Documents\EA Games\Medal of Honor\Multiplayer edytować plik o nazwie settings.ini i zmienić w nim wiersz DxVersion=auto na DxVersion=10 lub DxVersion=9

KondzikS 
Moderator

Wysłany: 2010-11-06, 09:23   

ChemicalRider napisał/a:

Zaraz po uruchomieniu gra zaraz się zamyka/zawiesza jak to naprawić?

Cytat:
Wyłącz wszelkie zbędne programy jakie chodzą w tle. Najczęstszą przyczyną jest Xfire - wyłącz go a gra powinna się uruchamiać.

Wyłączanie xfire w grze (nalicza godziny i pokazuje serwer na którym się gra):
    Cytat:

Xfire -> Narzędzia -> Opcje -> Gry -> Medal of Honor -> Wyłącz xfire w grze (zaznaczamy).

Reset komputera po kilku sekundach/minutach grania:

Cytat:
Sprawdź temperaturę swojej karty graficznej. Możesz to zrobić TYM programem.

1. Włączyć program.
2. Wejść do gry i pograć chwilę.
3. Zminimalizować grę i sprawdzić temperaturę karty graficznej

Gdy jest ona za wysoka dla twojej karty graficznej na początku należy przeczyścić wnętrze komputera sprężonym powietrzem (do kupienia w każdym sklepie komputerowym) lub zwykłym odkurzaczem. Gdy to nie pomoże obniżyć temperatury można spróbować zdjąć obudowę komputera, jednak na dłuższą metę nie jest to zalecane (wtedy należy dokupić radiator chłodzący).

Artefakty, błędy tekstur w grze

Przykłady: [1] [2]

Cytat:
Ściągnij najnowsze sterowniki do swojej karty graficznej ze strony producenta. Zainstaluj je po wcześniejszej deinstalacji starych sterowników.

NVIDIA (GeForce)
ATI (Radeon)

Problem z PunkBusterem

Cytat:
Odinstaluj PB TYM programem uwzględniając wszystkie dane w rejestrach i pliki związane z PB, a następnie pobierz TEGO Punkbustera i zainstaluj.
Gdyby dalej nie działało wyłącz firewall i antywirusa.

damianlo87 
szeregowy

Wysłany: 2013-04-27, 13:51   

AMD Athlon64 X2 Dual
Core 5200+
2.71Ghz, 2GBRAM
Geforce GT220
Windows XP SP2

Wyskakuje mi błąd po uruchomieniu gry
R6025-pure virtual function call

co mam zrobić?
POMOCY !!!!