Poprzedni temat «» Następny temat
Medal of Honor: Allied Assault - jak sprawdzić wersję gry i
Autor Wiadomość
elano1000
szeregowy

Wysłany: 2013-04-02, 13:03   Medal of Honor: Allied Assault - jak sprawdzić wersję gry i

Witam wszystkich, gdyż to mój pierwszy post. Mam oryginała i nie da się w niego grać bez płyty, a chciałbym bez płyty grać w multiplayer czy singiel, więc będzie potrzebny crack. Tylko nie wiem jaką wgl mam wersję.

W folderze F:\MOHAA\eReg mam 2 pliki txt no i w jednym jest info o zmianach jakie daje patch 1.11 i 1.10 a w drugim txt zaraz na początku pisze Medal of Honor Allied Assault(tm) Version 1.0

W folderze głównym mam 2 exeki - Configure.exe i MOHAA.exe (odpowiednio wersje 1.0.0.1 i 1.2.4.190)

Poza tym nie da się zainstalować patcha 1.11, 1.10 (UK & US) bo nie może znaleźć na kompie wersji UK & US. Grę mam po angielsku (dokładniej wersja Medal of Honor 10th Anniversary), kupiona ofc w PL.

Prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu tych problemów, bo potem też pomoglibyście mi w innej rzeczy.

EDIT: a więc zainstalowałem... niemieckiego patcha 1.11 niby poszło choć nic nie rozumiałem i tylko potwierdzałem; potem ściągnąłem cracka 1.11 pod niemiecją wersję; nadal nie wiem jaką mam wersję gry; no i zainstalowałem spolszczenie pod 1.11 ale w menu nic nie spolszczone, w opcjach tylko troszeczkę, w dodatku w multiplayerze jest jeden napis po niemiecku :evil: ; chyba 1.11 wersja była bo mam znów plik PatchReadme111nl a wcześniej było PatchReadme111

Armando123
szeregowy

Wysłany: 2013-05-14, 16:49   

Wgraj sobie 1.11 i bez problemow bedzie. Masz wersje 1.0
Cytat:
(odpowiednio wersje 1.0.0.1 i 1.2.4.190)

Odpowiedz do tematu