Poprzedni temat «» Następny temat
Trailer/Zapowiedź od GameSpy
Autor Wiadomość
ChemicalRider 
ganerał armii

Wysłany: 2009-11-29, 22:38   Trailer/Zapowiedź od GameSpy

Na stronie gamespy pojawiła się mała zapowiedź saboteur w formie video, ukazuje nam pierwsze 2h gry. Elementy są pokazywane bez filtra mature (bez filtra kontroli rodzicielskiej - czyli +18)

http://www.gamespot.com/x...r/video/6241533

Coraz bardziej podoba mi się HUD gry, wygląda klimatycznie i nie są to zwykłe kropki i kreski ale coś w formie starych dokumentów :)

rlistek 
Administrator

Wysłany: 2009-11-29, 23:02   

2:00-2:11 buahahahhahahah jaki wybuch ahahahhahah mocne

Szczerze mówąc to dawno nie widziałem biedniejszej grafy, toż to nawet MW2 przebija :lol:
Gameplay też wygląda raczej słabo - copy/paste GTA.
W sumie nic dziwnego, że ich wyrzucili :) .

ChemicalRider 
ganerał armii

Wysłany: 2009-11-29, 23:59   

rlistek napisał/a:
2:00-2:11 buahahahhahahah jaki wybuch ahahahhahah mocne

Szczerze mówąc to dawno nie widziałem biedniejszej grafy, toż to nawet MW2 przebija :lol:
Gameplay też wygląda raczej słabo - copy/paste GTA.
W sumie nic dziwnego, że ich wyrzucili :) .

Co jest złego w tym wybuchu ?

A czy ktoś wątpi w grafe MW2? MW2 to gra z olbrzymim budżetem i nie ma sie co dziwic że ma dużo fajerwerków gwiazdek i innych bajerów typu zabijanie cywilów, próba zwrócenia na siebie uwagę jak Doda, blech... a The Saboter, to zwykły mały tytuł (nawet EA tego nie ukrywa) z małym budżetem. Zresztą, gry typu sandbox nigdy grafika nie "błyszczą".. a co innego to gamepley, którego nie da się zobaczyć tak po prostu w ciagu 2 minutach trailera..

rlistek, przerażasz mnie i przypominasz mi jakiegoś fanboya na wzór tego recenzenta: http://highscore.pl/recenzja/forza-motorsport-3-5/

rlistek 
Administrator

Wysłany: 2009-11-30, 01:41   

Ty, co chcesz - bardzo dobrze gada koleś. To, że nie powtarza sloganów reklamowych wydawcy robi z niego fanboya? Moim zdaniem facet zrobił to co każdy recenzent powinien robić - przedstawił zarówno dobre jak i słabe strony gry. Potrafisz wskazać w tej recenzji coś co jest nieprawdą? Chyba, że wolisz reklamy w formie recenzji i jak większość "poprawnych internautów" oceniasz gry w skali od 7 do 10, to spoko, nie mamy o czym mówić.

ChemicalRider napisał/a:
Co jest złego w tym wybuchu ?

Złego może nic, po prostu rozśmieszyło mnie to, że jego poziom graficzny nie odbiega za bardzo od tego co widzieliśmy już w pierwszym Far Cryu w 2004 roku. (mamy koniec 2009?)

A czy ktoś wątpi w grafe MW2?
Owszem, tak się składa, że ja w nią wątpię. Nawet lubię się z tego śmiać, że kolesie z IW wciskają masie ludzi kotlet na silniku Quake'a III i niektórzy z nich potrafią jeszcze powiedzieć, że ta gra "graficznie miażdzy" hhahhah :D . Ah ten marketing ^^.
Pozwolisz, że zacytuję samego siebie z innego tematu:

Pomijając już nawet szkło, to zwróć uwagę na chociażby rozdzielczość obiektów (np. dach samochodu) o teksturach nie wspominając ;d.

ChemicalRider napisał/a:
Zresztą, gry typu sandbox nigdy grafika nie "błyszczą"

Assassin's Creed jakoś jeszcze poziom trzymał, więc teza upada ;) .

ChemicalRider napisał/a:
a co innego to gamepley, którego nie da się zobaczyć tak po prostu w ciagu 2 minutach trailera..

A na jakiej innej podstawie mam stwierdzić czy gra jest warta uwagi, w dziesiejszych czasach, gdzie wydanie dema przed premierą to wyjątkowa łaska wydawcy. Mi te 2 minuty trailera powiedziały, że można oczekiwać rozgrywki co najwyżej na poziomie GTA, więc nie mam zamiaru jej kupować.

Zapowiedzi były fajne. ale jak zwykle, przyszedł czas premiery i wyszło jak zawsze.
Cóż, mam jeszcze tylko nadzieję, że MoH powstanie z grobu w najnowszej odsłonie.
:)

Mike_Powell 
sierżant sztabowy

Wysłany: 2009-11-30, 07:33   

Super filmik super gra. Podobało mi się jak zwalił szkopa z dachu i krew ochlapała tego drugiego. Musze mieć te grę :D

Crawler 
major

Wysłany: 2009-11-30, 08:59   

Yeah, jest przemoc, musisz mieć tę grę.

A Ty, rlistku, należysz do tych 89% graczy, dla których najważniejsza jest grafika (MoH:AA - wyjątek potwierdza regułę ;) ).
Wyobraź sobie, że MW2 ma grafikę jak ME2. Activision w tym momencie traci połowę ludu, bo gra im po prostu nie pociągnie. Dlaczego CS nadal się dobrze trzyma? Pomijam fakt, że jest najlepszym najbardziej hardkorowym nie dla każuali, ma recoil, FPSem, i w ogóle cud miód orzeszki, CS > CoD. Bo chodzi na każdym gównie, nawet na jakimś nołtbuku sprzed 5 lat. A to wpływa na to, że nadal się sprzedaje. Połowa moich kumpli w niego gra, bo nawet CoD2 by im nie poszło.

rlistek 
Administrator

Wysłany: 2009-11-30, 11:52   

Cytat:
Wymagania minimalne Modern Warfare 2:

•Windows XP/Vista/7
•Pentium 4 3.2 GHz lub AMD A64 3200
•512 MB pamięci (1GB dla Visty)
•GeForce 6600 GT lub ATI X1600XT z 256 MB (S.M 3.0.)
•12 GB na dysku twardym
•Do Multiplayer zalecany dwurdzeniowy procesor 2 GHz

Cytat:
Wymagania minimalne Mass Effect 2:

•System operacyjny: Windows XP SP3 / Windows Vista SP1 / Windows 7
•Procesor: Core 2 Duo 1.8 GHz lub odpowiednik AMD
•Pamięć: 1 GB RAM dla Windows XP lub 2 GB RAM dla Vista oraz Windows 7;
•Karta grafiki: 256 MB (Pixel Shader 3.0) GeForce 6800 lub Radeon X1600 Pro
•Dysk twardy: 15 GB wolnego miejsca
•Napęd: DVD 1x
•Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX 9.0c

Crawler 
major

Wysłany: 2009-11-30, 12:18   

Zakład, że ME2 mi nie pójdzie?
Co nie zmienia faktu, że CoD ma starą grafikę, która mimo wszystko może się podobać i chodzi wydajniej od chociażby ME, które ma dużo lepszą grafikę.
Mój komp w ME wyciąga 25 fpsów, na średnioniskich ustawieniach, w MW2 wyciągam około 50 na średniowysokich.

Swoją drogą - w FC2 miałem 12 fps i chodziło płynnie (sam nie wiem jakim cudem jest to możliwe). Xfire chyba przekłamywało, a frapsa nie chciało mi się włączać. W SWTFU mam 30 fps i tnie niemiłosiernie.

Aha, porównaj sobie grafikę ME1/2 z SWTFU. SWTFU ma grafikę słabą jak na dzisiejsze standardy, a optymalizacja jest tak zwalona, że mucha siada.

Nie wiem po co o tym piszę, ale tak jakoś muszę wylać żale, SWTFU mi nie bangla ;( .

Mike_Powell 
sierżant sztabowy

Wysłany: 2009-11-30, 13:35   

Pragnę tylko przypomnieć że mówimy tu o The Saboteur :oops: A faktycznie, im bardziej krwista gra tym lepsza. Dawno już nie było takiej rzeźni jak Postal 2 :( Może kiedyś zrobią.

Odpowiedz do tematu