Poprzedni temat «» Następny temat
Achievements w The Saboteur
Autor Wiadomość
ChemicalRider 
ganerał armii

Wysłany: 2009-11-29, 12:38   Achievements w The Saboteur

Niedługo na MoHCenter pojawi się lista achievementów The Saboteur (Xbox 360). Muszę przyznać, że niektóre są na prawdę dziwne.. jak np. Casanova - "Pocałuj 60 kobiet", lub "Poszczęściło Ci się ze Skyler" czy... "Spędź dużo czasu nic nie robiąc".

rlistek 
Administrator

Wysłany: 2009-11-29, 13:12   

Mhm... kiedyś robiło się ciekawe gry, teraz się robi gry z achievementami. Smutne :( .
BTW. Nie żebym chciał rozpętać tu wojnę platformową, ale od której strony rynek gier zaczął się psuć i spłycać, hmm?

ChemicalRider 
ganerał armii

Wysłany: 2009-11-29, 13:37   

Hmm... nie bardzo rozumie, że niby achievementy niszczą gry? The Saboteur ma zapewnić od 15 do 20 godzin rozgrywki (fabuła+ poboczne misje) jeśli dołożymy do tego achievementy to będzie z 25-30h grania. I to niby niszczy gre? że więcej się w nie gra? Każda gra nawet na PC ma swoje małe achievementy.. w MoH były to medale (przejdź grę na takim poziomie, zabij tylu wrogów, wyląduj w tych punktach) ale nie można było tego zobaczyć w necie, podzielić się z kumplami.. istniało to tylko na sejvach. Może troche inaczej było z MoHPA gdzie rzeczywiście były te medale w muliplayerze.. zapowiadali otwarcia wielkiej strony ze statystykami z Pacific Assault gdzie każdy miałby swój profil.. no ale tylko zapowiadali.

Moim zdaniem, dzięki achievementom gra zostaje wykorzystana przez gracza niemal w 100% - to jest największy plus.

rlistek 
Administrator

Wysłany: 2009-11-29, 14:12   

No ja mam niestety wrażenie, że w dziesiejszych czasach twórcy zamiast przyłożyć się do samej treści, myślą, że zrobienie 50 "kółeczek" za pierdoły rozwiąże sprawę.

ChemicalRider napisał/a:
The Saboteur ma zapewnić od 15 do 20 godzin rozgrywki (fabuła+ poboczne misje)

Z czego 3-4h wątek główny, a zadania poboczne to "znajdz i zalicz 20 panienek w 4 minuty", "zabij wszystkich 30 oficerów w Paryżu" czy "pojedź w miejsce X i zabij Y"?
Może Tobie się taka rozgrywka podoba - nic mi do tego... ja jednak, jeśli wybaczysz, wolę w takim wypadku bardziej "oldschoolowe" gry i mam chyba prawo do wyrażenia swojej dezaprobaty ten temat.

Crawler 
major

Wysłany: 2009-11-29, 15:18   

ChemicalRider napisał/a:
Hmm... nie bardzo rozumie, że niby achievementy niszczą gry?

Kolejny :lol: .
To, że koleżaneczka Artura nazwała go mądrym, nie znaczy, że wszystko co on pisze, jest dobre i prawe.

A rlistek mimo wszystko i niestety ma rację. Jednak konsolowców jest dużo więcej niż prawdziwych "hardkorowych" graczy, i musimy się przyzwyczajać. Ja się przyzwyczajam.

Mike_Powell 
sierżant sztabowy

Wysłany: 2009-11-29, 15:24   

A ja zgadzam się z Chemikiem, uważam że gra z nimi jest ciekawsza, chociaż w niektórych grach te achiewementy są głupie. Czy np. po przejściu Mafii ten tryb co zostaje odblokowany ( "Jazda Ekstremalna"> są tam dodatkowe misji) to jest achiewement?

Nick 
pułkownik

Wysłany: 2009-11-29, 18:51   

rlistek > ChemicalRider

ChemicalRider 
ganerał armii

Wysłany: 2009-11-30, 09:20   

Dlaczego jak zacznę jakiś temat, to przeistacza się on w temat walki dobra ze złem ?

Jak może zauważyliście główny producent the saboteur wygląda trochę na zwariowanego kolesia.. i na pewno przez niego spotkamy w saboteur ciekawe elementy i troche zakręcone.

Kto nie spróbuje ten nie będzie widział. Ciekawe co powiecie jak za jakiś czas prawie każda gra na PC będzie w "Games for Windows" i będzie miała masę takich bajerów jak właśnie acziwmenty, zbojkotujecie je? przestaniecie grać?

Crawler 
major

Wysłany: 2009-11-30, 09:36   

Chodzi o to, że jesteś złem wcielonym, konsolowcem, fanboyem tchże, podlizusem Microsoftu, EA i Sony'ego. Tyle...

ChemicalRider 
ganerał armii

Wysłany: 2009-11-30, 10:20   

Crawler napisał/a:
Chodzi o to, że jesteś złem wcielonym, konsolowcem, fanboyem tchże, podlizusem Microsoftu, EA i Sony'ego. Tyle...

Może i tak.. ale na pewno nie Infinity Ward!! :)

Potraktuje to jako żart.

Proszę pisać posty na temat lub temat na posty - jak kto woli.

ChemicalRider 
ganerał armii

Wysłany: 2009-12-04, 17:42   

http://www.mygamercard.net/leaderboard.php?g=1028

Możecie być dumni ze swojego reprezentanta :P P Jak na razie 6 miejsce, ale teraz będzie pod górkę bo fabuła zakończona

Crawler 
major

Wysłany: 2009-12-04, 17:57   

O boże, ale wstyd...

Mike_Powell 
sierżant sztabowy

Wysłany: 2009-12-04, 20:57   

Jestem z Ciebie dumny.

Odpowiedz do tematu