Poprzedni temat «» Następny temat
Jak oceniacie Airborne?
Autor Wiadomość
ChemicalRider 
ganerał armii

Wysłany: 2007-10-15, 22:05   Jak oceniacie Airborne?

Jak Wy ocenacie Airborne? Czy spelnil wasze oczekiwania? Co jest zle waszym zdaniem a co dobrze?

r0t3r 
szeregowy

Wysłany: 2007-10-15, 22:20   

Giera jest całkiem niezła tylko że ilość misji sprawia wrazenie jakby była dodatkiem do starego medala ;d Tak to jest całkiem przyjemniej chociaż wolałem jak nasz wojak poruszał sie w stylu mohaa.

Prono 
Moderator

Wysłany: 2007-10-15, 22:35   

przede wszystkim z Airbornem miałem do tej pory mało do czynienia jeżeli chodzi o samo granie. Przede wszystkim piękna grafika i to co podziwiam u twórców gry to odjescie od modelu gry liniowej ;) Piękna rzecz, szkoda tylko że takie wielkie wymagania ale no cóż teraz coraz to nowsza produkcja wymaga aktualizacji sprzętu

9/10 jako, że nie ma rzeczy idealnych :)

yabolight
szeregowy

Wysłany: 2007-10-16, 00:07   

bardzo dlugo wszyscy czekalismy na Airborne. i doczekalismy sie ... pieknej graficznie i dobrze udzwiekowionej gry. i tyle dobrego mozna o airborne powiedziec. nie chce mi sie oceniac trybu singleplayer. nie po to ta gre kupilem. MUltiplayer rzucil mnie na kolana. z rozpaczy. plansze sa malutkie. bardzo malutkie. ze srodka kazdej planszy mozna dozucic granatem do jej konca.
nie mozna w grze zmienic swojego nicka, raz wybrany przy rejestracji zostaje az do skasowania konta. maksymalnie 12 a po patchu 16 graczy na serwerze to w 2007 roku zart jakis. nie ma klas postaci, mozemy sobie wybierac tylko bron.Nie mamy do dyspozycji min, nie ma sanitariuszy, amunicyjnych i saperow. zaden element map nie jest aktywny. nawet ciezkich okopanych karabinow maszynowych tworcy nam poskapili. zadne szumnie zapowiadane upgready broni nie dzialaja w multipllayer. albo sa wlaczone wszystkie albo wcale. tryb objecticve ograniczony do zdobywania flag - kolejny wesoly zart EA. po dobrze rozzwiazanych , taktycznych planszach w paccyfic assault to naprawde boli. teoretycznie masa miejsc do ukrycia tylko co z tego skoro przeciwnik widzi z daleka wyswietlony nad twoja glowa nick w razacych kolorach? spawn killing na serwerach to prawdziwa plaga. pozatym mimo patcha 1.1 wciaz masa bledow w grze. nagminnie przeciwnik po trafieniu czasem dwukrotnym sygnalizowanym indicatorem celowniczym nie odnosi obrazen.

osobiscie jestem bardzo zawiedziony. piekna grafika to naprawde za malo.

w mojej ocenie 3/10

pozdrawiam
ps
ewentualnych dyskutantow prosze o rzeczowe opinie.

HowlinWolf 
szeregowy

Wysłany: 2007-10-16, 01:15   

po Allied Assault z ktorym spedzilem kilka dobrych lat....to najlepsza kontynuacja serii MoH....nawet pomimo zdecydowanie za krotkiego trybu SP jak i zbyt malej ilosci map w trybie MP i ogolnego niedopracowania...poprostu grafika i GRYWALNOSC jest na wysokim poziomie...czekam na kolejne ! patche :)

Nick 
pułkownik

Wysłany: 2007-10-16, 14:24   

Singleplayer jest super, napradę fajny, szkoda że upgrade'ów nie można sobie potem
odjąć, misji niestety mało, grafika świetna.
Multiplayer - porażka. Objective - śmiech, mapy - bez komentarza.

Więc jeśli ktoś chce kupić MoH Airborne tylko do Multiplayera - odradzam, lepiej zagrać w singla. 8-)
Ostatnio zmieniony przez Nick 2009-05-24, 18:27, w całości zmieniany 1 raz  

Homie 
szeregowy

Wysłany: 2007-10-16, 15:43   

Dla mnie Airborne zasługuje na 6/10
Plusy:
- Grafika
- Muzyka (no bo całkiem podobna do tej z MoHAA nie??)
- Upgrade (niecałkiem)
- Silnik (działa płynnie bez zacięć nawet jak komp nie spełnia wymagań)
- Broń
- Skakanie ze spadochronem (chyba największy)
- Bullettime przy Ugrade broni

i niestety

Minusy:
- fizyka z kosmosu
- za mało Upgrade'ów
- totalny debilizm przeciwników
- niezgodność z historią
- ta ostatnia misja i przeciwnik (nr. 10)...
- krótka jak mrugnięcie oka...
Medal of Horror: Airboring...

Maciej 
szeregowy

Wysłany: 2007-10-16, 17:08   

Gra bardzo mi się podoba. Tylko za krótki Singleplayer. Grafika rewelacyjna. Najlepsze jest to że nie ma narzuconego scenariusza. Wykonuje się cele, które się chce. W Multiplayera nie grałem, bo mam za wolny internet :-|

moja ocena to 9/10

randal17 
szeregowy

Wysłany: 2007-10-16, 17:20   

Homie napisał/a:
- niezgodność z historią

Mógłbyś to rozwinąć? Czy czasem nie chodzi ci o Varsity?
Jeżeli chodzi o mnie to oceniam Airborna na 8/10.
Zalety:
-Muzyka
-Grafika (zdarzają się wpadki)
-Skoki ze spadochronem
-Silnik

Wady:
-Krótki SP
-Super żołnierz III Rzeszy ;-)

Maciej 
szeregowy

Wysłany: 2007-10-16, 17:53   

Misja Varsity najmniej mi się podoba. Bardzo dobre są skoki ze spadochronu. Można wylądować wszędzie, a nie tak jak w innych grach jeśli skaczesz ze spadochronu to nie możesz nic robić, tylko się oglądać. Muzyka po prostu rewelacyjna. Ten super żołnierz to trochę bezsensu. Idzie sobie powoli z MG-42 i nic go nie rusza. Dobre jest to że można sobie ulepszyć broń. Tylko mogłoby być takie coś że samemu się ją ulepszasza. :-)

Fajter 
szeregowy

Wysłany: 2007-10-16, 18:29   

W moim rankingu grze dałbym note 8/10. Podoba mi sie ten pomysł z skakaniem z samolotu, grafika i dźwięk są naprawde świetne, klimat jest bardzo ciekawy. Minusem jest oczywiście czas grania w singlu. Gre przeszedłem w 5h co jest naprawdę miernym wynikiem. Multi jest dobry, chodz czekam z niecierpliwością na jakis patch ew mod który wrzuci starego dobrego Objota z AA, bo to skaknie w multi troche nie spelnia moich oczekiwań. Bronie fajnie odwzorowane, chodz popieram gre na multi bez ulepszen, czyli stg bez lunety itd. Podsumowując EA wydało gre dobrą, chodz z kilkoma błędami, ale gra sie dobrze i czuć to coś. Jeśli ktoś grał we wcześniejsze pozycje od Ea to ta jest obowiązkowa...

Homie 
szeregowy

Wysłany: 2007-10-16, 19:15   

Homie napisał/a:
- niezgodność z historią

randal17 napisał/a:
Mógłbyś to rozwinąć? Czy czasem nie chodzi ci o Varsity

Varsity jest całkowicie zmyślona a Market Garden...oglądnij sobie słynny "O jeden most za daleko" Czołgi wogóle tam nie dotarły i amerykańce sie poddali (po ciężkich walkach) A ten Nazi Storm Elite to jest totalnie przesadzony - kilka head'ów z StG44 wytrzymuje :shock: ...no comments

Maciej 
szeregowy

Wysłany: 2007-10-16, 19:31   

wytrzymuje też z 10 strałów w głowę ze snajperki i z 5 strzałów z shotgana :-|

Prono 
Moderator

Wysłany: 2007-10-16, 19:51   

daj spokój jakby realia były takie jak w rzeczywistości to wątpię, czy pograłbyś długo. Niemniej jednak trzeba dążyć do tego aby uzyskać jak najlepsze efekty. DO Airborna wyjdzie na pewno wiele dodatków, więc nie bój żaby :-)

ChemicalRider 
ganerał armii

Wysłany: 2007-10-17, 09:43   

Gra jest robiona pod gracza z USA, większości amerykancom tam wisi historia, liczy sie fabula i grywalnosc i to ze USA wygrywa w grze xD

Tak czy siak jest to jedna z najlepszych części z serii MoH, sam umieścił bym ja zaraz za Allied Assault. Moze po patchu 1.2 Airborne będzie no. 1 ? :)

Odpowiedz do tematu