Poprzedni temat «» Następny temat
Medal of Honor 2?
Autor Wiadomość
kewin
starszy kapral

Wysłany: 2011-01-06, 23:08   Medal of Honor 2?

Witam wszystkich widzę ,że na głównej stronie nie ma newsa na temat Medal Of Honor 2.W internecie pojawiły się pewne informacje na temat Medal Of Honor 2. Zapraszam na stronę: http://www.gamezilla.pl/c...edal-of-honor-2

TheDamianX11 
szeregowy

Wysłany: 2011-01-07, 08:54   

Fajnie by byłoby gdyby pod rasowali troche silnik żeby single Player był długi żeby można było siedzieć po południami przy grze.
A do multi to przydało by się więcej poziomów o wiele więcej broni , więcej map,
i najlepsze usuniecie klasy snajper :D

kewin
starszy kapral

Wysłany: 2011-01-07, 13:33   

Ja bym chciał ,żeby singiel był dłuższy i miał ładniejszą grafikę. Historia z Medal Of Honor była bardzo fajna wciągała. Do multiplayera to więcej map,broni,poziomów,różnych bajerów.

Hasphat 
kapral

Wysłany: 2011-01-07, 16:45   

kewin napisał/a:
Do multiplayera to więcej map,broni,poziomów,różnych bajerów.

Nie ta gra kolego ;) Osobiście mało mnie ta nowinka obchodzi, ale życzę im sukcesu związanego z nową grą. Chodź sam przyczynić się do owego sukcesu nie zamierzam.

PS. Jako takie info o MoH2 było na stronie głównej dobre parę miesięcy temu...

PS2. 4 miliony gry sprzedane. Dziwimy się wieścią o kontynuacji? :roll:

Olson 
starszy szeregowy

Wysłany: 2011-01-09, 22:04   

Cytat:
Soderlund zdradził też co nieco na temat innych marek koncernu. Dowiedzieliśmy się, że studio Danger Close nie będzie odpowiedzialne za kolejną odsłonę Medal of Honor, choć przedstawiciel EA nie chciał ujawnić żadnych szczegółów.

Patrick Soderlund, szef europejskiego działu EA Games.

Hasphat 
kapral

Wysłany: 2011-01-10, 13:10   

Olson napisał/a:
Cytat:
Soderlund zdradził też co nieco na temat innych marek koncernu. Dowiedzieliśmy się, że studio Danger Close nie będzie odpowiedzialne za kolejną odsłonę Medal of Honor, choć przedstawiciel EA nie chciał ujawnić żadnych szczegółów.

Patrick Soderlund, szef europejskiego działu EA Games.

Jeśli poszukują speców wojskowych, to zapewne myślą nad grą podobną do Medal of Honor. Dlaczego mieli by nie użyć znanej marki? Z pewnością EA zmieniło zdanie :mrgreen:

Moonstorm 
starszy szeregowy

Wysłany: 2011-01-10, 15:24   

Olson, to tłumaczenie CDA nie jest do końca prawdziwe. Oryginalnie Soderlund powiedział to:

Cytat:

Eurogamer: What's next for Danger Close? Are they going to make another Medal of Honor next year?

Patrick Soderlund: I can't talk about that, either. I sound like a broken record!

Eurogamer: Is Danger Close at work on something?

Patrick Soderlund: Of course. Why not? Absolutely they're working on something.

Eurogamer: You don't want to give a developer eight months to make a game, so I assume Danger Close won't have eight months to make a new Medal of Honor.

Patrick Soderlund: No.

Eurogamer: Is there another developer working on the brand?

Patrick Soderlund: I can't comment. That's something you're going to have to wait until we announce whatever information we have on that brand.

Całość pod http://www.neogaf.com/for...ad.php?t=411927

Ani nie potwierdził, ani nie zaprzeczył.

kewin
starszy kapral

Wysłany: 2011-01-10, 21:18   

Hasphat napisał/a:
kewin napisał/a:
Do multiplayera to więcej map,broni,poziomów,różnych bajerów.

Nie ta gra kolego ;) Osobiście mało mnie ta nowinka obchodzi, ale życzę im sukcesu związanego z nową grą. Chodź sam przyczynić się do owego sukcesu nie zamierzam.

PS. Jako takie info o MoH2 było na stronie głównej dobre parę miesięcy temu...

PS2. 4 miliony gry sprzedane. Dziwimy się wieścią o kontynuacji? :roll:

To już sprzedało się 4 miliony pudełek Medal Of Honor nawet nie wiedziałem.

Hasphat 
kapral

Wysłany: 2011-01-13, 07:03   

kewin napisał/a:

Stosuj znaki interpunkcyjne, bo Twoje zdanie coś dziwnie wygląda. EA lub ktoś pośredni publikowali ostatnio statystyki sprzedaży swoich produktów i tak wynikało z całej tabeli. Choć wątpię by EA nawet w najmniejszym stopniu nie podkolorowało swojego wyniku :|

ChemicalRider 
ganerał armii

Wysłany: 2011-01-13, 12:21   

Co do newsa - pisaliśmy kilka miesięcy temu o tym zdarzeniu. O ogłoszeniach o prace ciężko cokolwiek więcej napisać, że tylko są... niemal każde studio EA szuka ludzi do pracy więc wszyscy mogli by tylko plotkować i pltokować.

Hasphat napisał/a:
kewin napisał/a:

Stosuj znaki interpunkcyjne, bo Twoje zdanie coś dziwnie wygląda. EA lub ktoś pośredni publikowali ostatnio statystyki sprzedaży swoich produktów i tak wynikało z całej tabeli. Choć wątpię by EA nawet w najmniejszym stopniu nie podkolorowało swojego wyniku :|

Wątpię, duża część ludzi zakupiło MoH dla bety BF3.

Hasphat 
kapral

Wysłany: 2011-01-13, 15:18   

ChemicalRider napisał/a:
Co do newsa - pisaliśmy kilka miesięcy temu o tym zdarzeniu.

Już o tym wspomniałem ;)

Cytat:
Wątpię, duża część ludzi zakupiło MoH dla bety BF3.

Ja nie rozumieć... to być skierowane do Hasphat? :mrgreen: Sam o niej zapomniałem, choć masz rację. W niektórych przypadkach MoH był tylko dodatkiem do płatnej bety :shock: A raczej wersji Alpha, bo Betę ujrzymy dopiero po premierze. Również gdy za nią zapłacimy.

kewin
starszy kapral

Wysłany: 2011-01-16, 16:47   

Witam, na serwisie GameCorner pojawiła się ciekawa informacja: http://gamecorner.pl/game...ostbite_2_.html. Być może,nowy Medal Of Honor,będzie napędzany silnikiem Frostbite 2.Co wy na to?

Hasphat 
kapral

Wysłany: 2011-01-16, 17:49   

kewin napisał/a:
Witam, na serwisie GameCorner pojawiła się ciekawa informacja: http://gamecorner.pl/game...ostbite_2_.html. Być może,nowy Medal Of Honor,będzie napędzany silnikiem Frostbite 2.Co wy na to?

Jeśli poprawią hitboxy, dadzą możliwość czołgania się i nie upośledzą go w stosunku do Battlefielda, to jak najbardziej jestem za :)

KondzikS 
Moderator

Wysłany: 2011-01-16, 18:54   

Hasphat napisał/a:
kewin napisał/a:

Jeśli poprawią hitboxy, dadzą możliwość czołgania się i nie upośledzą go w stosunku do Battlefielda, to jak najbardziej jestem za :)

Po co Ci czołganie wyznawco Call of Duty ?

Nick 
pułkownik

Wysłany: 2011-01-16, 19:43   

Bo czołganie i padanie to nieodzowna część taktyki na polu bitwy, które przecież tak wspaniale i dokładnie miał oddać Medal of Honor?

Odpowiedz do tematu