Poprzedni temat «» Następny temat
Medal of Honor - kilka pytań.
Autor Wiadomość
Daerdin 
szeregowy

Wysłany: 2011-07-03, 22:10   Medal of Honor - kilka pytań.

To mój pierwszy post na forum, tak więc witam wszystkich :) Ostatnio kupiłem sobie najnowszą odsłonę Medal of Honor i mam w związku z tym kilka pytań. Liczę na rzetelne odpowiedzi :)

1. Jakie dokładnie DLC zostały wydane do MoH? Wiem o darmowym Clean Sweep oraz płatnym Hot Zone, a także kilku "bajerom" ze specjalnej edycji Tier1. Czy ukazało się coś oprócz tego? Jeśli tak, to co wnosi do gry i gdzie można je nabyć?
2. Czy jest warto kupować to DLC Hot Zone, czy może serwery z tym dodatkiem świecą już pustkami?
3. W jaki sposób mogę odblokować jakieś nowe mundury dla żołnierza, nie licząc opcji kupienia edycji Tier1? Doczytałem się, że można zmieniać mundury jeśli się je odblokuje, dlatego mnie to zaciekawiło. Przeczytałem także, że nowy mundur otrzymujemy od odpowiedniego poziomu dla danej klasy, bodajże 10.
4. Czy w grze jest możliwość zdobycia jakichś innych broni, prócz podstawowych 3 dla każdej klasy (w sumie 6, bo mamy oddzielne bronie dla dwóch stron konfliktu), plus pistoletu i ew. dodatku typu RPG? Chodzi mi jednak przede wszystkim o zwyczajne karabiny/strzelby. Też chodzi mi tu o sposób poza edycją Tier1.
5. Czy DICE już definitywnie zakończyło wsparcie dla najnowszej odsłony (patche, dodatki itd.)? Jeśli tak, to chyba zbyt szybko to zrobili, ale był w kolejce Vietnam i BF3...
6. Co mógłbym ew. jeszcze odblokować w menu "Dodatki", gdzie można wpisywać klucze? Generalnie, co można dzięki tym kluczom odblokować? Nie licząc rzecz jasna DLC Clean Sweep. Jest mowa o "dodatkowej zawartości" ale o co chodzi konkretnie?
Wszystkie pytania dotyczą wersji gry na PC.
7. Czy w grze można wpisywać jakieś komendy, np. na pokazywanie fpsów na ekranie, lub ustawienie maksymalnej ilości fps?

Tak poza tematem, to ucieszyłem się, gdy zobaczyłem, że na serwerach dalej grają ludzie i jest z kim się pobawić. Myślałem, że już może być w tej kwestii kłopot, że serwery będą świecić pustkami, ale jak się okazuje, jest dobrze. Gra przeważnie około 1000 osób, co w pełni starcza do gry.

Z góry dziękuję za odpowiedzi,
pozdrawiam.

Daerdin 
szeregowy

Wysłany: 2011-07-05, 13:43   

Naprawdę nikt nie potrafi odpowiedzieć? Odświeżam...

ChemicalRider 
ganerał armii

Wysłany: 2011-07-05, 13:49   

1. Raczej nic nowego się nie ukarze.
2. Nawet bez dodatku możesz sprawdzić jak wygląda zaludnienie serwerów z modem Hot Zone, ale nawet zaraz po wydaniu dodatku był może max jeden serwer gdzie ludzie grali.. tak teraz wydaje się, że ten dodatek raczej jest martwy
3. Jeden nowy mundur a także kilka nowych celowników/skinów do borni możesz zakupić poprzez kod z Dr. Pepper (kod/y można zakupić na allegro) http://www.drpepper.com/promotions/ea/ wszystkie inne dodatki są z specjalnych wersji gry (Tier 1, z EA Sklepu, z GameStopu)
5. Niestety, ale mimo wielkich i buńczucznych zapowiedzi że support dla MoH będzie przez długi czas i czeka nas jeszcze kilka patchy na zapowiedziach się skończyło co jasno wskazuje, że MoH został skreślony.
6. Jak punkt 3 - dodatki z Dr. Pepper

KondzikS 
Moderator

Wysłany: 2011-07-05, 14:51   

4. Tutaj zobaczysz wszystkiej bronie
7. Nie ma takich opcji, jedyne co można zmienić w configu by poprawić sobie wydajność gry to FOV:
Ścieżka configa: C:\Documents and Settings\Nazwa_Użytkownika\Moje dokumenty\EA Games\Medal of Honor\Multiplayer\Settings.cfg

Daerdin 
szeregowy

Wysłany: 2011-07-05, 17:55   

W tym spisie brakuje chyba P90 :) Czyli generalnie mamy mało dodatków, broni też niespecjalna ilość, a mundurów czy kamuflaży w samej grze nie odblokuję. Z supportem też koniec.

Dzięki za odpowiedzi w takim razie.

KondzikS 
Moderator

Wysłany: 2011-07-05, 17:58   

Ale klanówki grało się fajnie... :cry:

Daerdin 
szeregowy

Wysłany: 2011-07-05, 18:01   

Teraz już chyba scena klanowa tu nie żyje... Może, gdyby dali więcej broni (tych jest baardzo mało, w porównaniu do konkurencji, niektóre w dodatku w specjalnych edycjach), to może by się to dłużej utrzymało.

Moonstorm 
starszy szeregowy

Wysłany: 2011-07-05, 20:09   

Nie w broniach był problem... DICE wysiliło się na cały jeden patch; map jest niewiele i są na nich błędy, których nikt nie poprawił i już nie poprawi; brak większej ilości pojazdów; 15 leveli na klasę, dziurawy PunkBuster - wszystko to rzutuje na grę. Wielka szkoda, bo MoH miał potencjał i klimat. Do tego dobrze nadaje się do klanówek dla mniejszych klanów - ot, mecze 6 vs 6 są bardzo fajne. Tylko co z tego, skoro ludzie poodchodzili? A wycofali się właśnie przez brak supportu DICE.

Tak naprawdę MoH wytrzymał może ze 3 miesiące od premiery. Szkoda. Wielka szkoda.

Daerdin 
szeregowy

Wysłany: 2011-07-05, 21:44   

Pojazd jest chyba aż jeden... To nie BC2 i mogę to w sumie zrozumieć, ale chociaż 3-4 modele powinny być. A cóż, brak supportu tak właśnie rzutuje na grę. Stworzyli, powspierali chwilę od premiery i koniec. Chociaż na publikach jeszcze ludzie grają.

kewin
starszy kapral

Wysłany: 2011-07-05, 22:10   

Na publikach ludzi grają np. Ja. Mam nadzieję, że kontynuacja Medal Of Honor będzie bardziej supportowana.

Odpowiedz do tematu