Poprzedni temat «» Następny temat
Czarny Ekran w Medal of Honor 2010
Autor Wiadomość
reso002
szeregowy

Wysłany: 2013-03-04, 19:46   Czarny Ekran w Medal of Honor 2010

Pomocy mam problem z MOH MP , chodzi dokładnie o to że jak chce dołączyć do gry sieciowej da sie wchodze do roomu i wszystko ok ładuje sie jak wybiore ekwipunek i chce juz grać to widać czarny ekran i broń i ilość naboi w magazynku a reszty nie pomóżcie bardzo mi zależy żeby zagrać w multiplayera MOH :(

jaco2010
szeregowy

Wysłany: 2013-03-05, 08:52   

Cześć reso002. Czytałeś mój post w Problemach w multi? W mojej grze było to samo - było. Otóż zmniejszyłem w ustawieniach grafikę na minimum i gra poszła. Detale są widoczne a czarny ekran zniknął. Dziwne to jest dla mnie z tego względu, że od dwóch lat grałem na max. detalach w multi i takiego czegoś jak czarny ekran nie było. Kartę mam całkiem dobrą GTX 260 geforca. Jak zwiększam do średnich detali zjawisko powraca jak i przy max. ustawieniach. Nie wiem co grane. Przy singlu gram na max. i nic się nie dzieje. Komputer czyszczę systematycznie z kurzu, wiatraki są czyste. Spróbuj zmniejszyć ustawienia w grafice powinno pomóc sobie pograć Pozdrawiam i może gdzieś na serwach się spotkamy. Mój nick w grze jaco2010. Pozdrawiam.

reso002
szeregowy

Wysłany: 2013-03-05, 19:25   

juz miałem pisac wczoraj , uaktualniłem sterowniki NVIDIA a potem tylko zmniejszyłem detale w grze 'tylko detale" reszta może być na maksa i wszystko śmiga jak należy

jaco2010
szeregowy

Wysłany: 2013-03-10, 18:15   

No to super. http://www.forum.mohcente.../icon_smile.gif

Odpowiedz do tematu