Poprzedni temat «» Następny temat
Prośba o pomoc
Autor Wiadomość
sniper
szeregowy

Wysłany: 2013-04-07, 13:44   Prośba o pomoc

Mam problem z grą MoH 2010 w multipleyerze.Po wejściu na jakikolwiek serwer nie wyświetlają się w pełni tekstury-widać nicki,komunikaty i "radar"-mini mapa (widok w załączonym jpg).Nie widać tekstur otaczającego świata.Co może być powodem i w jaki sposób można usunąć ten problem?
Dodam,że sterowniki grafiki są aktualne,wersja gry również.Sprawdzałem zarówno wersję ENG jak i POL.Do niedawna gra działała bez problemów.Problem jest tylko w multi bo w singlu grafika wyświetla się prawidłowo.Również w multi wszelkie plansze początkowe wyboru serwera,wyboru typu gracza,broni itp działają poprawnie.Problem pojawia się dopiero po rozpoczęciu gry na serwerze.
Pozdrawiam i proszę o konkretne odpowiedzi.
P.S.Dodam,że inne gry-w tym np. BF BC2- działają bez problemu.

MoH.JPG
Plik ściągnięto 29 raz(y) 39,77 KB

jaco2010
szeregowy

Wysłany: 2013-04-08, 10:18   

Witam. Zmniejsz w ustawieniach grafikę na minimum i powinno być dobrze. Też tak miałem i jest już dobrze.

sniper
szeregowy

Wysłany: 2013-04-08, 19:45   

Witam

Wczoraj udało mi się rozwiązać ten problem samemu w ten sam sposób o jakim napisał @jaco2010 czyli przez zmniejszenie ustawień detali grafiki.
Problem pojawił się po wgraniu update'a nowszej wersji MoH-dość dawno nie grałem w MoH.W wersji poprzedniej gra na ustawieniach średnich,a nawet na ustawieniach ręcznych powyżej średniej działała prawidłowo. Teraz po wgraniu update niestety do poprawności wyświetlania grafiki trzeba zaniżyć ustawienia grafiki na niskie lub ręcznie na nieco większe niż niskie.Oj panowie programiści się chyba nie popisali...

Pozdrawiam.

Temat można zarchiwizować.

jaco2010
szeregowy

Wysłany: 2013-04-08, 20:33   

No to fajnie. Może gdzieś na serwach się spotkamy :) Też czasami gram snajperem ;)

Odpowiedz do tematu