Poprzedni temat «» Następny temat
Długie ładowanie map
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: 2013-07-30, 15:23   Długie ładowanie map

Witam. Jakieś 2 tygodnie temu kupiłem sobie medal of honor warfighter i od tego czasu zaczeły sie problemy. Misje w singlu ładują mi sie po 2-3 minuty, nie lepiej jest z multi tu na załadowanie sie mapy czekam też około 2 minut. Czy można jakoś usprawnić te ładowanie?

Specyfikacje mego lapka:
Procesor: intel core i5 2.67GHz
Ram: 2GB
System: Windows 7 64-bitowy
Karta graficzna: AMD Radenon HD 6550M

Z góry dziękuje za pomoc:)

Ladros 
szeregowy

Wysłany: 2013-07-31, 21:15   

Witam.
Są z pewnością dwie przyczyny: mało ramu, i powolny dysk. Głównie dlatego, że to laptop, to też ogólna specyfikacja i architektura słabsza niż w PC. W sumie te 2 minuty to i tak wydaje mi się za długo, ale niestety może to być przyczyną ramu i dysku.

Btw. zobacz ile masz miejsca na dysku, jeśli masz cały zapchany, to dane wczytują się dłużej. Spróbuj oczyścić lub wstawić na drugi tj. dysk D jak masz na C, na przykład.

Gość

Wysłany: 2013-07-31, 21:51   

Gra zapisuje dane na dysku D na którym mam wolne 68 GB. To wystarczy czy jeszcze musze go przeczyścić?

Ladros 
szeregowy

Wysłany: 2013-08-03, 18:27   

Wystarczy spokojnie. Ale może też się liczyć prędkość dysku, np. 5400rpm, ale nie sądzę. Spróbuj zainstalować jeszcze raz jeśli Ci się chce. Ale może to być jednak kwestia ramu. U mnie z 2gb na PC ładowało się około minutę, a jako że masz laptopa z trochę inną budową niż PC to może to być spowodowane właśnie tym.

Właściwie to mam też lapka z 4gb ram i gdy odpalałem na nim grę, to też z minutkę się ładowało.

Gość

Wysłany: 2013-09-21, 16:44   

Musisz ram dokupić. Ja też miałem 2gb i dokupiłem jeszcze 2 gb i mapy ładują mi sie w 10 sekund.

Odpowiedz do tematu