Poprzedni temat «» Następny temat
Konkurs Medal of Honor Warfigfhter 2014 patronat EA POLSKA
Autor Wiadomość
f0RtEkA 
szeregowy

Wysłany: 2014-02-05, 20:19   Konkurs Medal of Honor Warfigfhter 2014 patronat EA POLSKA

Tak jak w temacie .Zapraszam na Battlelog gdzie bedzie toczyć sie dyskusja na temat eventu MOHWF.Link do forum http://battlelog.battlefi...773706294916/1/

Witajcie MOHerowe Berety .Zapytanie do was ,co byście powiedzieli aby zorganizować dla nas #konkurs na #Battlelogu w naszą kochaną grę #MedalofHonor Warfighter. Potrzebna jest burza mózgów na ten temat .Z mojej strony mogę napisać że patronatem konkursu będzie #EA POLSKA .Jest to oficjalne i zapewniam nie pożałujecie .Dlatego potrzebuje was aby ustalić jak miałby wyglądać konkurs na jakiś zasadach i stworzyć regulamin .
A co do nagród ... no cóż mogę napisać,że główna nagroda jest taka jakiej nigdy byście się nie spodziewali.Jedno słowo"#GROM".
Dobra za dużo już napisałem do zobaczeniu na Battlelogu,gdzie napiszę post o całym przedsięwzięciu .

Liczę na Was przy pomocy tworzenia tego eventu .BO to my jaka najliczniejsza grupa wspieramy MOHera żetonami na świecie .

l

Gość

Wysłany: 2014-02-20, 12:05   

ja jerstem jak najbardziej nastawiony pozytywnie

Odpowiedz do tematu