Poprzedni temat «» Następny temat
Problem-Multiplayer
Autor Wiadomość
Moonchild
szeregowy

Wysłany: 2014-03-22, 00:52   Problem-Multiplayer

Witam po długiej nieobecności,mam nadzieję,że ktoś czyta jeszcze to forum,otóż mam pewien problem dotyczący postaci w Multi,ostatni przez przypadek zamiast włączyć grę nacisnąłem Cofnigure(też to z ikonką MOHAA) i dałem ok,problem w tym,że po tym wszystko ma jakby lepszą grafę,ale to mi nie przeszkadza,problemem jest natomiast,że każda postać którą gram lub inne osoby na multi są bardzo ciemne,mam wszystko rozjaśnione na full,wszystkie ustawienia są na wysokich obrotach,mam tez stary monitor,ale ciężko się gra np.na bridge gdzie niektóre postaci ledwo co widać,ogólnie mój poziom gry przez to spada,a gram już 12 lat,próbowałem cofnąć te utawienia w menu,ale nie pomaga,sądzę,że problem tkwi w tej konfiguracji da się to jakoś cofnąć?

Jeszcze to:

Pamiec sys RAM:1024 mb
CPU: 1810 MHZ
Typ karty graf:Nvidia Geofrce
Sterownik kary graf:-II- 6600
Pamiec graf ram:64 mb

To się pojawiło w tej konfiguracji i na moje nieszczęście teraz się trudniej gra i wcale mi się to nie podoba,da się to jakoś cofnąć,bardzo mi zależy,jeszcze wrzucę screena:

W menu gry multi postacie są jasne,ale już w trakcie gry są ciemniejsze(grafik się polepszyła niczym jak w Spearhead,ale wcale mi się to nie podoba,dodam jeszcze raz,że kliknąłem przez przypadek)

Ma być tak jak wcześniej tylko to mnie interesuje z góry dzięki jak ktoś pomoże:

Screen:

Jak widać chyba coś nie gra,prawie jak jakiś murzyn(nikogo nie obrażając) i te paskudne cienie,liczę na waszą pomoc.Aha wersja 1.11 to jest,a w właściowsciach wersja pliku pokazuje jako:1.2.1.280 nie wiem czy tak było wcześniej po prostu nigdy się tym nie interesowałem,próbowałem otworzyć w zgodności z windows 98,ale i tak jest to samo,używam XP.Proszę o szybką reakcję,pozdrawiam :sweet:

;)

Moonchild
szeregowy

Wysłany: 2014-03-23, 22:28   

Ok problem rozwiązany,wystarczyło zmienić kilka ustawień w Advanced. :lol:

Odpowiedz do tematu