Poprzedni temat «» Następny temat
Pogadajmy o trybie jednoosobowym.
Autor Wiadomość
ChemicalRider 
ganerał armii

Wysłany: 2010-07-07, 20:31   Pogadajmy o trybie jednoosobowym.

Jak może już większość wie, tryb jednoosbowym jest zawsze w grach MoH dosyć mocny (zwłaszcza w tych pierwszych częściach). Nad najnowszym trybem singleplayer pracuje dosyć spora grupa ludzi ze studia EA Los Angeles. Nad projektem czuwają nowe osoby w studiu które wcześniej były odpowiedzialne za takie hity jak Return to Castle Wolfenstein, Call of Duty: WaW i wiele więcej.

Do tej pory widzieliśmy nie wiele z "singla", jedynie kilka migawek w zwiastunie i kilka screenów. Jak myślicie, czy kampania dla pojedynczego gracza w MoH odbije się echem w świecie gier? Jaka może być? Ile potrwa jej przejście?
Ostatnio zmieniony przez ChemicalRider 2010-07-07, 22:44, w całości zmieniany 1 raz  

Nick 
pułkownik

Wysłany: 2010-07-07, 21:01   

ChemicalRider napisał/a:
Call of Duty: WaW

Mam nadzieję że nie ci, którzy odpowiadali za misje na Pacyfiku vel Flaki z Olejem.

Jak na razie jest za mało informacji, żeby coś wymyślać.
Zapewne będzie tak, że Tier 1 będzie miało najciekawsze misje, a misje Rangersów to będą ot takie przynieś-wynieś-postrzelaj.

Crawler 
major

Wysłany: 2010-07-07, 21:18   

Przejdą bez echa.

Sharp^Claw 
szeregowy

Wysłany: 2010-07-07, 21:36   

Jakaś długa i nudna fabuła. W cod5 gra na singlu się bardzo ciągnęła. Pewno wrzucą dużo monotonnych dialogów :< Klimat może zostać zamazany..... Żeby zrobić show i dobre zakończenie skończy się to na wybuchach albo egzekucji pojedynczej osoby. W czasie gry będzie dużo fajerwerek i dużoooo latającej ziemi :D

Crawler 
major

Wysłany: 2010-07-07, 21:58   

Latająca ziemia, wow.

shan. 
szeregowy

Wysłany: 2010-07-08, 12:03   

Ja ciagle mam w pamieci pierwszego moha i tyrb singla... mistrzostwo swiata :) watpie zeby autorom gry udalo sie stworzyc cos tak wciagajacego no ale mam nadzieje ze zaskocza nas jakos pozytywnie :)

Sharp^Claw 
szeregowy

Wysłany: 2010-07-08, 12:42   

Dawniej fabułę stawiali nad efektami. Teraz efekty przeważają i to jest moim zdaniem porażka. Należy też uwzględnić, że około 8 lat temu była to nowość. Fascynowały nas gry stanowiły nowy świat, który odkrywaliśmy. W przypadku nowych gier z łatwością możemy określić dalszy tok wydarzeń (myślę teraz o grach FPP). Przypominam sobie takie gry jak "kiss psycho circus" (gra hard rockowego i havy metalowego zespołu), Turok, pierwsze wersje Half-life, nawet niedawno znalazłem w gratach płytkę z "Nosferatu: cień malachiego" Dosyć zabawna i jak dla mnie grywalna :D . Pamiętam te grobowce, z których wychodziły zombie :D i inne latające straszydła. Wszystkie dźwięki w grze Nighmare creature. I jak nie napisać o medalu allied assault. Ta plaża omaha beach.

Ktoś może stwierdzić:
Ojj ciężkie miałeś dzieciństwo :D

Toniak47 
szeregowy

Wysłany: 2010-07-22, 11:26   

MINIMALNE wymagania dla SP (zmodyfikowany Unreal Engine 3)

Procesor: Pentium D 3.0 GHz / Core 2 Duo 2.0GHz / Athlon X2
Pamięć operacyjna: 2 GB
Karta grafiki: 256 MB (GeForce 7800 GT, ATI X1900 lub lepsze)
System operacyjny: Windows XP/Vista/7

rosso 
szeregowy

Wysłany: 2010-10-31, 22:31   

Witam Serdecznie ;]

Mówiąc wprost ! Tryb jednoosobowy jest dla tych, którzy chcą w pewnym sensie skorzystać z zastrzyku adrenaliny lub poszuć się jak żołnierz;] moim zdaniem..
Nowa odsłona MoH'a dzieje się w Afganistanie a nie jak to było w poprzednich częściach II WŚ.. wiec dlatego zakupiłem tą gierke

Pozdr ;]

kewin
starszy kapral

Wysłany: 2010-11-01, 10:46   

Mi się nowy Medal Of Honor nawet podoba.Singleplayer jest niestety krótki jak większość dzisiejszych gier ale za to bardzo wciągający i fajny.Ma parę błędów ale nie są jakieś rażące.Ten Medal mi się podoba.

Hasphat 
kapral

Wysłany: 2010-11-01, 15:33   

kewin napisał/a:
Ma parę błędów ale nie są jakieś rażące.

No tak, bo co chwilę tnące się skrypty i niewidzialne ściany na każdym kroku to nic takiego.

Rain 
starszy plutonowy

Wysłany: 2010-11-01, 15:47   

rosso napisał/a:
Witam Serdecznie ;]

Mówiąc wprost ! Tryb jednoosobowy jest dla tych, którzy chcą w pewnym sensie skorzystać z zastrzyku adrenaliny lub poszuć się jak żołnierz;]

Jedynie w trybie Tier1 ;)

ChemicalRider 
ganerał armii

Wysłany: 2010-11-02, 00:17   

Hasphat napisał/a:
kewin napisał/a:
Ma parę błędów ale nie są jakieś rażące.

No tak, bo co chwilę tnące się skrypty i niewidzialne ściany na każdym kroku to nic takiego.

Wszystko zależy od szczęścia i jak gramy. Ja 2 razy przeszedłem kampanie i tylko jeden raz skrypt się zaciął.

Alina 
szeregowy

Wysłany: 2010-11-03, 21:11   

Witam

Chemik ładnie napisałeś o mocnej stronie, ale z tego co pamiętam to MoH w trybie sp ma zawsze ten sam słaby punkt czyli +
odwiecznym problemem w MoH jest właśnie celownik w trybie singleplayer właśnie ten krzyżyk + który jest dość śmieszny i jak dla mnie psuje frajdę.

konkurencji też się ostatnio zdarza jak np: CoD MW2, i BF bad company,

w niektórych grach można usunąć go w opcjach włącz/ wyłącz celownik, lub odpowiednia komendą z konsoli,
a jak wygląda to w nowym MoH - bo jakoś mam wrażenie że programiści znowu zapomnieli ? :roll:

czekam na info
:sweet:

CrimE
szeregowy

Wysłany: 2011-01-11, 11:04   

Witam, mam pytanie, czy ktos tak potrafi?! TALIBAN HUNTER :)

Sprawdzcie to

http://img714.imageshack.us/i/medal2010.png/

TALIBAN DEATH

Odpowiedz do tematu