Poprzedni temat «» Następny temat
Wasze wrażenia z gry oraz ocena.
Autor Wiadomość
Nick 
pułkownik

Wysłany: 2010-10-26, 18:47   

ChemicalRider, gdyby nie to, że MoHAA jest grą-legendą mógłbym się z tobą zgodzić.
Jednak tutaj mamy sprawę podobną do CoD, obserwujemy upadek wielkich tytułów, legend historii gier. To, co Acti zrobiło z MW2 oraz to, co EA zrobiło z MoH:A/2010 jest po prostu żenadą.

ChemicalRider 
ganerał armii

Wysłany: 2010-10-27, 11:25   

Nick napisał/a:
ChemicalRider, gdyby nie to, że MoHAA jest grą-legendą mógłbym się z tobą zgodzić.
Jednak tutaj mamy sprawę podobną do CoD, obserwujemy upadek wielkich tytułów, legend historii gier. To, co Acti zrobiło z MW2 oraz to, co EA zrobiło z MoH:A/2010 jest po prostu żenadą.

MoHAA ma ten problem, ze nie jest odbierana jako gra-legenda. Dla większości to CoD 1 jest grą legendą a nie MoHAA.... jak już mówimy o legendach, to bardziej pierwszy MoHy z PSX są tak odbierane.

Ostatnio czytam kilka większych for i na prawdę jestem zaskoczony co ludzie potrafią wypisywać o CoD pierwszych częściach, o Wolfie ET - różne ochy, achy ale nigdy nikt nie pisze o MoHAA.. nie wiem czym jest to spowodowane. Mam wrażenie, że scena MoHAA strasznie była oddzielona grubym murem od całej reszty świata gamingowego, nikt nie wie ile osób w nią grało, jakie polska ma osiągnięcia i jak ta gra strasznie modna była. Tak jakby nikt już nie żył kto grał w MoHAA...

Alina 
szeregowy

Wysłany: 2010-11-03, 21:28   

Chemik ja jeszcze żyję AA to było naprawdę coś, to że ludzie nie pamiętają, no cóż sam wiesz, to była pierwsza gra w tym klimacie - z tego co pamiętam to te dwie AA i pierwszy COD robili w większości ci sami programisci więc poprawienie czegoś co się juz wcześniej zrobiło było łatwiejsze.

ps. stare forum swego czasu to ..........

HardCoreQ 
szeregowy

Wysłany: 2010-11-08, 07:49   

ta gra ma niestety tylko 4 i pół godziny rozrywki z zegarkiem w ręku

mam takie pytanie... czym się różni normalne MoH od edycji Tier 1 ?

Moonstorm 
starszy szeregowy

Wysłany: 2010-11-08, 11:25   

- kilkoma giwerami dostępnymi od początku (np. snajperka M-24 czy strzelby śrutowe);
- dwoma giwerami dostępnymi wyłącznie dla edycji Tier 1 (M60 z celownikiem i MP7);
- skinem Dusty'ego (koleś z brodą) dla klasy "strzelec";
- kodem dostępu do planowanych beta-testów BF 3.
Oczywiście wszystko wymienione dotyczy obecności w edycji Tier 1.

Przed premierą dorzucano jeszcze nieśmiertelnik z wygrawerowanym nickiem, ale teraz nie wiem, jak z tym jest.

W samej grze nie ma różnicy, bronie "na wyłączność" w żaden sposób nie niszczą balansu.

Olka 
szeregowy

Wysłany: 2011-04-25, 13:53   

Dla mnie ta gra jest wspaniała pod każdym względem. Może i nie nalezy do długich gier to i tak nie zmienia faktu, że jest doskonała. Wspaniała grafika jeszcze bardziej podkreśla realność tej wojny, żołnierzy ( czyli Matki, Voodoo, Królika, Pantery, Diabła, Dustego, Klechy itd.). Bardzo mi się podobało również to, gdy podawali tobie rękę abyś wszedł na daną górkę :) to jest naprawdę super ;) . Mogłabym tą grę przechodzić cały czas, ale i tak robi na mnie takie samo zaskakujące wrażenie jak za pierwszym razem. A kiedy widzę zakończenie tej gry gdzie pojawiają się te piękne cytaty i gdzie królik ginie, za każdym razem płaczę.
Gra ta jest poprostu genialna. Grałam w Call of Duty i inne FPS-sy, ale tylko Medal of Honor zrobił na mnie takie wrażenie. Wspaniałe i zarazem wzruszające ;)

reksio1 
starszy szeregowy

Wysłany: 2011-05-23, 07:22   

Powiem tak singiel różni się od multi i faktycznie zrobił wrażenie choć był nie samowicie któtki . Z kolei jeżeli chodzi o multi to nie spotkałem się w MOHa z tyloma błędami !!!!!!!!! gra jest nie dopracowana pod każdym względem i skończy się bardzooooooooo szybko . Tak jak wszyscy widzą EA nic nie robi w tej dziedzinie co odbije się im w późniejszych edycjach ..... ludziska nie będą tego kupować zrażeni totalną olewką :evil: :evil: :evil: W momencie jak wyjdzie nowa wersja BF 3 każdy da nogę z medala . Szkoda bo w ten sposób zamordują wspaniałą serię jaką był MOH :x Pamiętam początki gry chyba jeżeli się nie mylę to w 1997 r i od tamtej pory byłem w każdej edycji a na tej skończę .Żal na prawdę żal jak dla mnie jednej z najjjjjlepszej serii z wszystkich gier

Odpowiedz do tematu